Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért utálják a vékony emberek...

Miért utálják a vékony emberek a kövéreket?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy miért viszonyulnak hozzájuk kimondottan gyűlölettel? Mert a fórumokon, de a való életben is ez tapasztalható.
2012. jún. 25. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Jó kérdés.

Én kövér vagyok és annyi bunkó, primitív beszólást kaptam már az életben, az utcán, iskolában, hogy valami hihetetlen. 20 kiló lement, de még van bőven.

De erre egy valamit tudok mondani: én kövér vagyok, ők hülyék, én le tudok fogyni, na és ők? :D

Aki mások testalkata alapján ítél meg egy embert, az nagyon buta és primitív lény.

2012. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó: Ha annyira könnyen le tudsz fogyni, akkor miért vagy dagadt? öngóóól. És igen, pont az ilyen hozzászólásokból derül ki, miért utolja mindenki őket
2012. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsó utáni! (tényleg az vagy) Pont az ilyen primitív ostoba alakokról beszélek, mint te.

És igen, aki kövér, lefogyhat, de aki ronda meg hülye, az semmit sem tud tenni :)

2012. jún. 26. 19:12
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem tudom utálni őket, csak képtelen vagyok megérteni, hogy miért hagyja el valaki magát ennyire, ha egyszer csak hátránya származik belőle. Engem idegesítene, ha nem lenne annyi akaraterőm, hogy odafigyeljek az életmódomra, vagy legalább arra, hogy ne zabáljak feleslegesen. Van néhány ismerősöm, akik hihetetlenül elragadó teremtések, de maguk alatt vágják a fát. Kínszenvedés nézni a savanyú ábrázatukat, amikor arról panaszkodnak, hogy nem kellenek senkinek, de semmi pénzért nem mondanának le a rossz berögződéseikről.

Summa-summárum: utálatról részemről szó sincs, inkább csak ellenzem ezt a fajta felfogást.

2012. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerinted direkt akartak elhízni a kövérek? Sztem 90% nem későn vette észre a bajt. Az utálatról annyit, hogy a 21. században egyre rosszabb lesz, régen a féltékenység - ha volt akkoriban (most nem fejtem ki bővebben, de régen a gazdagság jelképe volt a kövérség), most pedig már én sem tudom miért, de szerencsére akadnak kivételek, meg kell őket keresni.
2013. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Irigységből. Egy kövér nő flörtölhet, rámászhat minden hapsira, akkor sem szólnak rá. Ha viszont egy magára odafigyelő, vékony nő akárcsak visszaköszön, már megkapja, hogy k.rva. Hihetetlen, hogy mennyi frusztráció van a legtöbbjükben. Mindig azzal jönnek, hogy őket bántják, pedig a legtöbbször ők kezdik, jó nem kellene lemenni a szintjükre, de vannak olyan dolgok, amelyeket nem lehet válasz, revans nélkül hagyni. Aki nem elégedett a testalkatával, lehet változtatni. Még ha beteg is, akkor is az orvossal való konzultáció után belevághat megfelelő rendszeres testmozgásba (és jelzem, ez fontosabb, mint a diéta). Én 171 cm 54 kg vagyok, de rendszeresen mozgok, odafigyelek az étkezésemre, de ha nagyon kivagyok, előfordult már, hogy 2 dl cider és egy tábla csoki lecsúszott egy húzásra. Nem nyávogtam, nem kerestem kifogást, hanem utána jobban belehúztam az edzésbe.
2013. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!