Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csináltassak műkörmöt?

Csináltassak műkörmöt?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és a nyáriszünetre csináltathatok zselés műkörmöt. Én sima francia manikűrre gondoltam. Ilyenre:

[link]


Már kezdek leszokni 7 év után a körömrágásról és így lehet műkörmöm, de csak szolid. De sok kommentet olvastam, hogy teljesen tönkreteszi a körmöt stb. és elbizonytalanodtam. Anyukámnak is van és neki letört szinte mind és betörtek a körmei. De ha nekem le is törik, befesteném körömerősítővel. Nagyon tetszene a köröm, csak félek, hogy rosszabb lesz... Bocsi, hogy ilyen hosszú lett:)



2012. jún. 25. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

14 évesen még felesleges.

De ha nagyon akarod, és anyukád fizeti, csináltasd meg, de nézz utána, hogy kinél.

A műkörömnél egyáltalán nem törvényszerű, hogy letörik, betörik. Ha jól van megcsinálva, 4-5 hétig semmi baja, nem szabadna letörnie.

A körmöt nem az anyag teszi tönkre, amit ráraknak, hanem a körmös, aki túlreszeli a körmöt.

Ja, és hogy zselé, vagy porcelán, teljesen mindegy.

2012. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én csak azért szeretnék de csak a nyárra, hogy nőjön alatta a körmöm, és, hogy biztosan leszokjak a körömrágásról:)

Egyébként anyukám barátnője csinálja majd.

2012. jún. 25. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene letörnie. Nekem már több mint egy hónapja sértetlen, és legfeljebb csak töltöm. Pedig elég hosszú is, dolgozok is vele. Ja és azt sem mondanám, hogy olyan hű de profi vagyok, mert csak az internetről utánoztam le az építést, nem vagyok körmös. Első pár alkalommal teljesen leszedtem a műkörmöt hogy újra tudjak gyakorolni, de nem láttam elváltozást a körmöm felületén. Mondjuk nekem amúgy is erős a körmöm. Anyukád barátnője mióta foglalkozik ezzel?
2012. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

barátnőmnek soha nem törött le évek óta a műkörme, ő kicsit rövidebbet és szögleteset csináltatott. Ha jó a műkörmös, akkor tartós a műköröm. Ha kibírod, hogy órákig ott ülsz és csomó pénz, akkor szerintem próbáld ki, hogy milyen.

Én is körömrágós vagyok, viszont ha kilakkozom és növesztem, akkor nincs szívem lerágni, azt is kipróbálhatod :)

2012. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha anyukádnak is az csinálja a körmét, aki neked fogja, NE menj hozzá. Az olvasottakból ítélve a kedves barátnő nem áll a szakmája csúcsán.
2012. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő nem körmös, de magának is ő csinálja. De nem tud ilyen mintásat, csak sima egyszerűt, úgyhogy szerintem inkább körmöshöz megyek, ha valamennyivel drágább is..
2012. jún. 26. 09:23
 7/7 anonim válasza:
Nekem is pont ez a tervem:))Pedig en 13 eves vagyok es batyam baratnoje csinalna meg...csak ahoz hogy meg tudja csinalni kell nojon meg hogy a sablon beferhessen a kormom ala:DD
2012. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!