Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsőleg szép fiú vagyok {van...

Külsőleg szép fiú vagyok {van egy pár pattanasom } 4 evvel idősebb csajok a barátaim. Focizok a lábam csupa izom 4ligájú csapatba csábítanak de ez mellekes. Ebben az a hiába hogy van egy csaj és egy nagyon rossz jellegű fiú jön be neki. Miert van ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Talán azért, mert a másik fiú nincs úgy elszállva magától mint te? elég öntelt kis pasinak tűnsz nekem.

23/L

2009. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz rossz jellegű alatt? Ha a külsőt: mégis igaz a mondás, hogy nem a külső számít. Lehet, hogy a másik fiú kedvesebb, szórakoztatóbb számára nálad.

Ha a belsőt: a lányok többségének főleg tizenpárévesen a "rosszfiúk" jönnek be, mert úgy gondolják, hogy "majd én megváltoztatom!"

2009. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a fiú nagyon hülyén viselkedik senki se szereti...bocs de ez van ilyen vagyok nem írtam hülyeséget
2009. júl. 7. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert neki az az esete. Nekem pl. sokszor azok jönnek be, akiket mindenki utál, mert ha megismerem rájövök sokkal többet ér, mint a többiek mert különleges a személyisége.

Illetve nekem se a szépfiúk jönnek be, hanem akit én szépnek találok. Mások sokszor nem értik miért nem a másik jelöltet választom, aki gazdag, jóképű stb. Azért, mert számomra ő unalmas, a másik ember viszont titokzatos érdekes. Ja és én gyönyörűnek látom.

A csajoknál nem sokra mész azzal, hogy jóképű vagy pl. focista. Erre csak azok buknak, akik felszínesek és örülnek, ha majd te eltartod őket ők meg villoghatnak veled, hogy milyen jó pasit szedtek össze. Normális nőt a belső érdekli, úgyhogy lehet téged az első alkalommal elküld, ha nincs meg benned az a plusz. Őt nem érdekli, hogy a párja mennyire tökéletes külsőleg, vagy szegény vagy gazdag, híres stb.

Tehát a csajoknál annyi esélyed van, mint a legtöbb embernek, ne hidd, hogy bármi előnnyel indulsz. Ezt fogd fel aztán próbáld őket meghódítani, de az eszeddel és a személyiségeddel is.

2009. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!