Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lyuk lett a kömömön, mit tegyek?

Lyuk lett a kömömön, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég észrevettem, hogy fehér a lábujjkörmöm fele, és ma elkezdtem reszelni, és kb lelehetne húzni róla a körmöt.. lett egy lyuk rajta és olyan rossz, nem tudom mit tegyek. Sztem fellevegősödött a körmöm, mert van egy cipő amit imádok de kicsit szorít és amikor azt felveszem, utánna mindig fáj a lábujjkörmöm

#lyuk #körmömön
2012. jún. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki a cipőt, és várd, amíg lenő a körmöd. mást nem tudsz csinálni. Max körmös tud rá protézist tenni, de inkább nem ajánlanám, mert balesetveszélyes.
2012. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.. remélem hamar helyrejön, mert nagyon rossz:(
2012. jún. 26. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, eltart egy ideig, amíg lenő. a lábujjköröm lassan nő.
2012. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az előzőnek igaza van... tényleg sok idő mire lenő a lábujjköröm...
2012. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
így láttatlanból mint hozzáértő ajánlom, hogy keress fel egy pedikűröst, mert a fehéredést és felválást körömgomba okozhatja, mivel kívülről válik gyanítom hogy fonalas gomba és nem sarjadzó tehát az kívülről egy hozzáértő pikkpakk ki tudja irtani és nem kell belső úton, tehát gyógyszert szedni
2012. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!