Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azoktól a lányoktól/nőktől...

Azoktól a lányoktól/nőktől kérdezem, akik 175 cm vagy 175 cm nél magasabbak, ti szerettek ilyen magasak lenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek van előnye, ha pedig nem szeretitek a magasságotokat, akkor miért nem és hány centisek lennétek legszívesebben?

2012. jún. 26. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

176 cm vagyok. szeretek ilyen magas lenni :)

néha azért irigylem a pici lányokat is, ők olyan kis törékenynek tűnnek. de nem cserélnék velük soha :)

19L

2012. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Én 174 körül vagyok, remélem, az én válaszom is hasznos lesz. :D Néha szeretem, néha nem, de többször inkább örülök neki. Hogy miért? Valamilyen szinten kitűnök a tömegből. Sokan dicsérnek érte, hogy milyen szép termetem van. Ha kicsit hízom, nem látszik azonnal. Sok ruha jól áll, viszont az is igaz, hogy sok meg pont ezért nem. A fiúkkal nehéz, mert sok az alacsony jóképű fiú, de hát valamit valamiért. :D
2012. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És ti szoktatok magassarkút viselni? Hány centiset?
2012. jún. 26. 19:43
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon ritkán, de ez inkább kényelmi szempont, mert amúgy nagyon tetszik és jól is áll! Ha muszáj, vagy ha épp olyan kedvem van, akkor kb. 5-6 cm-es sarkút, azért, mert magasabb sarkú cipőben nem tudok szépen járni. Szóval nem a magasságom miatt. :D
2012. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

Én 170 cm vagyok, de nekem ennyi elég. :)

Ugyanis imádom a magassarkúkat, és 175cm-rel szerintem már furán festenék bennük. De előnye is van annak, ha valaki magasabb, szerintem komolyabban veszik, mint egy kis 155cm-es lányt.

2012. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Én 175 cm vagyok és engem sose zavart,hogy magas vagyok.Az előnye az,hogy elérem a felső polcot. :D
2012. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 M.Kata ***** válasza:
én "pici",168 centis vagyok,nem is ezért írok :) ismerek egy lányt,aki 180 centi fölött van (kosarazik is),és mégis felveszi akár a 10 centis cipőket is :D szerintem nem baj,ha valaki magas.hamarabb észreveszem őket,és általában jobb az alakjuk is,mint a piciké.
2012. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Én ismerek egy 190 cm feletti nőt, aki karcsúságának kiemelésére simán fel mer venni egy 10 centis cipőt is. :) Nagyon magára vonzza a szemeket :))
2012. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Én is 174 körüli vagyok. Én nagyon szeretek ilyen magas lenni, sokan mondják, hogy milyen szép alkatom van - mert elég karcsú is vagyok. Való igaz, hogy pasit így nehezebb találni, mert hiába nem törvényszerű már az hogy a fiú legyen a magasabb, nekem a magas pasik jönnek be. Magassarkút hétköznap nem nagyon hordok, de bulira, alkalomra felveszem, simán, akár a 13-15 centis platformot is :D Igaz, hogy megbámulnak párszor a "góliát" termetem miatt, de engem ez nem zavar. Én büszkén viselem a magasságomat :) Soha, de soha nem szeretnék alacsony csaj lenni, mert az én felfogásomban egy nő nem csak akkor mondható csinosnak, ha vékony a dereka és karcsú, hanem ha ahhoz egy minimum átlagos testmagasság párosul.
2012. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
175-176 cm vagyok,simán hordok 6-8-10 cm-es magassarkút,viszont a számomra jó pasik (köztük a párom is) tényleg inkább az alacsonyabbak közül kerülnek ki :)
2012. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!