Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azoktól a lányoktól/nőktől...

Azoktól a lányoktól/nőktől kérdezem, akik 175 cm vagy 175 cm nél magasabbak, ti szerettek ilyen magasak lenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek van előnye, ha pedig nem szeretitek a magasságotokat, akkor miért nem és hány centisek lennétek legszívesebben?

2012. jún. 26. 19:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
165 vagyok csak, de én még ezt is utálom. -5 centibe beleegyeznék! :) Nem is hordok magassarkót, mert a baráti társaságomban akkor a legtöbb sráccal egyforma magas lennék, és azt nem akarom... remélem már nem növök tovább! :D
2012. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
178 centi vagyok, remélhetőleg már nem növök (23 éves vagyok). A magasságommal sokáig nem voltam kibékülve, amíg cingár is voltam mellé. De úgy kb 2 éve már teljesen más vagyok, van alakom, így a magasságom sem zavaró. De igazából helyzetfüggő... általánosságban azt hiszem rendkívül előnyös gyakorlatilag minden élethelyzetben, az emberekkel való kommunikációban pedig főleg (férfiakkal is egyenrangúként tudok beszélni, hiszen fizikailag nem néznek le rám - így máshogyan sem!). Van, mikor nagyon élvezem, hogy ilyen vagyok és még ki is hangsúlyozom a hosszú végtagjaimat, de általánosságban egyébként nem foglalkozok vele. Persze előfordultak már bántó megjegyzések, azokat természetesen magamra vettem és nagyon fájt olyankor és igen, akkor nem értettem, hogy miért kell ekkorának lennem mikor a 2 nővérem 170 centi alattiak, de egyébként tényleg nem gáz. A személyiségemhez abszolút passzol, nem vagyok ugyanis az a típus, akit bármikor bármivel el lehetne nyomni, mindig ki tudok állni magamért.
2012. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%

Sziasztok.

Én csak 172 cm vagyok, de valószínűleg nőni fogok még, mert 13 éves:D Imádom, hogy magas vagyok:) Amúgy is idősebbnek nézek ki.. Nagyon sokan dícsérnek, hogy milyen szép vagyok:D


Ági

2012. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%

175cm magas vagyok, tökéletesen elégedett vagyok a magasságommal. Nem lennék se alacsonyabb, se magasabb.


20L

2012. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

én 175 cm vagyok

Lapossarkú cipőben nincs probléma de ha magassarkút húzok akkor alig van 1-2 fiú aki magasabb nálam ami eléggé zavar.Én 160 cm szeretnék lenni :)

2012. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
szeretek, és simán felveszek 15 centis magassarkút így is:D
2012. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én 174 cm magas vagyok, nem szeretek magassarkút hordani,így is eléggé kitűnök a tömegből,nem csak a magasságom hanem a hosszú hullámos sötétszőke hajammal is.

nagyon szeretek magas lenni! ha szépen kihúzott vállakkal vonulok az utcán mindenki megfordul ,szóval nem tudom,hogy lehet-e előnynek mondani,de szerintem ennek oka a magasságom.

érdekes módon mindig olyan fiúkba botlok bele akik még nálam is magasabbak,így elég sokszor én érzem "kicsinek" magamat hozzájuk képest. nálam alacsonyabb fiúval meg nem tudnék összeállni.

17L

2012. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én 180 centi vagyok és imádom:)

általános iskolában nem szerettem h mindig magasabb voltam a többieknél, de gimire már nagyjából utolértek:D a baráti társaságomban sok lány van 175 centi körül:)

a barátom meg 2méteres így magassarkút bátran hordhatok mellette:)

2012. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
hát, igazából, én 12 éves vagyok, 175 cm és rohadtul útálom.:/ komolyan, inkább lennék 165 cm, így is kb. az osztályba a legmagasabb vagyok. csak remélni tudom, hogy nem növök tovább...
2012. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

178 cm.

Gyűlölöm. Irritáló.

Legszívesebben 163 cm.

13/L

2013. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!