Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban igaz, hogy azok a...

Valóban igaz, hogy azok a pasik vonzóbbak a lányok szemében, akiknek barátnője van?

Figyelt kérdés
Egy felmérés szerint így van. Szerintem is van benne igazság, hiszen ők sikeresebbnek tűnnek, mint azok, akiknek esetleg soha nem is volt nőjük.

2012. jún. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez állítólag fordítva is igaz, mivel az embernek ilyenkor jobb a kisugárzása, boldogabb
2012. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeség. Én egyből lemondok a fiúról, ha tudom, hogy van barátnője.
2012. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
No, azért van barátnőjük mert egy vagy több valaki számára vonzóak. Más kérdés, hogy egyes ribik imádják elcsábítani más pasiját. De ott nem a hapsi a lényeg. Amúgy van akinél igaz. Azt hiszik, hogy ha valaki kapcsolatban van, akkor jó parti. Pedig ez koránt sem biztos:D
2012. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a csajok versengenek ki a jobb, ennyi
2013. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem!Ha van barátnője annak a fiúnak aki nekem tetszik akkor megpróbálom elfelejteni!!És akkor már nem igazán érdekel!
2014. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vonzóbb, mert az azt jelenti, hogy tud valamit, ha talált egy lányt.

exem évekig szerelmes volt egy lányba. a lány elutasította. összejött velem a srác. hirtelen vonzó lett a lány számára. pár hónap múlva exem dobott a lányért. azóta nagyon boldogok...^^

2015. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!