Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötét intim szőr esetén...

Sötét intim szőr esetén megoldás lehet a villanófényes szőrtelenítés? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos sok, erős, sötét színű intim szőrzetem van, ezt örököltem. Nyilván gyantázom, de ez is hosszadalmas és nem kellemes. Így gondoltam kipróbálom ezt a szőrtelenítési módszert. Tudom, hogy nincs 100%-os eredmény és hogy sokak szerint csak 5 évig hatásos, de nekem az is könnyítés lenne, ha kevesebbet kénye gyantázni, még ha csak x évig is.

Kuponos akcióban már egész jó áron vannak kezelések. Megéri, segít valamennyit?


2012. jún. 29. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs, hogy írok komit, de ennek a kérdésnek a válaszaira én is kíváncsi vagyok, mert nekem is iszonyatosan sötét, erős , sűrű...

most kb. egy négyzetcentiméter területen legyantáztam, de az is ******-ul fájt + ömlött belőle a vér. :S

2012. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Tapasztalataim alapján pont a teljes szőrtelenítés után jössz össze azzal a pasival, akit akár a gyerekeid apjaként is el tudsz képzelni, totál beleszeretsz, és akiről az első éjszakán kiderül, hogy imádja a dús, sűrű és göndör szemérem szőrzetet.
2012. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Veled ez megtörtént?

Van párom 5 éve, őt nem zavarja az sem, ha szőrös, inkább én nem szeretem. Pl tangához is kényelmesebb, ha nincs, strandoláshoz egyértelmű.

Ha voltál ilyenen esetleg elmondanád amúgy mik a tapasztalatod?

2012. jún. 29. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Most tényleg nem reklámozni akarok, de erre: [link] sokan mondták, hogy bevált nekik otthoni használatra, szerintem én is beruházom majd egyre. A szalonban végzett szőrtelenítést gondolom, hogy nagyobb hatásfokú gépekkel csinálják, viszont sokkal drágábban jössz ki. Ezzel végül is akár a lábaidat is levillanthatod, ha akarod.
2012. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nagyon meg vagyok elégedve. 4 kezelés után a szor kb 40%-a nott csak vissza. A legjobb módszer, amivel eddig találkoztam, csak ajánlani tudom. És mivel azt mondod, sotét szorzeted van, hatásos lesz nálad is. A legjobban fehér boron és sotét szorszálon hat.
2014. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!