Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alakú vagyok igy 13...

Milyen alakú vagyok igy 13 évesen?

Figyelt kérdés

váll:93

derék: 64

febék: 87



2012. jún. 30. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
Annyira untat már ez az alma körte meg homokóra baromság. Miét nem lehet egyszerűen annyit mondani hogy dagadt...
2012. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok dagadt.
2012. jún. 30. 15:48
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A centik semmit nem mondanak igazából, mert az is fontos hogy a tested többi részén milyen arányban oszlódik el a tömeg. Szóval ha azt akarod hogy pontos választ adjunk, ahhoz bizony kép kell, ha megelégedsz egy alma-körte-homokóra válasszal, akkor itt van, leírták hogy alma alakú vagy, de centik alapján nem lehet elképzelni hogy valójában milyen az alakod.
2012. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nincs olyan képem amimostqanában kszült. És én nem állok oda most képet késziteni. Amik régebben voltak azok már nem jók, mert fogytam.
2012. jún. 30. 15:58
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
a kérdésedre nem lesz normális válasz, ha nem teszel fel képet. ha nem akarod magadat mutogatni: 1. küldesz privátban egy képet, amin nincs rajt a fejed. 2. belinkelsz egy képet egy csajról ,akinek hasonló az alakja, mint neked. (logika)
2012. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát fogalmam sincs. Ez relatív. Most szerinted egy képről aohl nincs arcod csak tested hogy a búbánatba ismernénk fel?

Kép nélkül nem lehet megállapítani

2012. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a megfelelő adatokat add már meg. XD

Mell-derék-csípő.

Egyelőre ezek alapján pont úgy nézel ki, mint egy 13 éves kislány, szinte még semmi alak. Majd kialakul. Vagy nem. Előre senki nem tudja megmondani.

Kép nélkül meg pláne nem tudunk véleményezni.

Sportolj sokat, ne zabálj össze mindent, és akkor biztos csinos leszel a későbbiekben is. Ennyi. :D

2012. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy lefényképezed magad és kivágod a fejed róla.... úgy már senki nem mondja meg hogy te vagy az...
2012. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mell 25 éves korig nő.
2012. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!