Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége ennek a...

Mikor lesz már vége ennek a hülye divatnak, hogy teljesen normális alakú lányok fogyni akarnak? Miért kell már akkor kétségbe esni, ha röntgen nélkül nem látszik a bordátok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, engem is idegesít, fiúként mondom.

Olyan rossz látni, nekem is volt barátnőm állandóan mondta, hogy kövér, innen meg onnan fogyni akar, mikor bombázó alakja volt.

2012. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyébként én is fiú vagyok.
2012. jún. 22. 11:49
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, tudod a legtöbb nőnek(nekem is) az a gond, hogy hiába mondja mindenki, hogy mennyire szépek vagyunk meg jó az alakunk meg semmit nem kell fogyni, mi bele tudjuk beszélni hogy igenis van mit fogyni. Van egy minta(jelen esetben a modellek), a legtöbb lány azt követi. Akik meg nem akarnak csontvékonyak lenni, azok rögtön le lesznek hurrogva a többiek által. Ezért van egy bizonyos nyomás, és emiatt van ez az állandó fogyókúra mánia.
2012. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na pont emiatt a modell minta miatt van sok anorexiás lány! Amíg csak csont és bőr lányok lehetnek modellek, és betiltanám a modellszakmát. Ti lányok meg ne a hülye médiának higgyetek!!!
2012. jún. 22. 13:31
 5/20 A kérdező kommentje:
*Én betiltanám. Bocsánat! :D
2012. jún. 22. 13:32
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen hülyeség miatt az egészségeteket kockáztatni???
2012. jún. 22. 13:34
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

Hat az a baj, hogy ha nem latszik a bordank, akkor nem kellunk a legtobb pasinak. Es ez teny. Oke, hogy van par kivetel, kb. ilyen egy a milliobol. Mikor szemebe azt mondta nekem egy srac, anelkul, hogy en akartam volna kapcsolatot vele vagy barmi, hogy imadja a szemelyisegem es meg senkivel sem egyezett ennyire jol, meg hogy elkezdett belemszeretni, DE NEM TUDNA VELEM TERVEZNI, MERT KULSOLEG NEM VAGYOK OLYAN, AMILYEN NOT O SZERETNE.

Szoval ezert van az, hogy igy 21 evesen meg nem volt pasim. Minek kellett ezt elmondani, mikor nem is volt szo, hogy lenne koztunk valami???

2012. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként az olyan lányok tetszenek, akiknek háton fekve a bordájukkal egy szintbe van a hasuk, vagy egy picit domború. Tehát ha háton fekszik egy lány, akkor ne lejtsen a hasa a puncija felé, ne legyen horpadt.
2012. jún. 22. 17:23
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jún. 22. 17:24
 10/20 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok, mint az előző válaszoló... lehet, hogy valaki jól érzi velem magát, de nem jönne velem össze, mert nem vagyok valami vékony (175/75)... tudom, hogy ki kellene várni azt, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, de vannak olyan momentumok, amikor az életkedvem is elmegy már teljesen a kinézetem miatt, például kiskoromban sokat piszkáltak, mert akkor még ducibb voltam, és emiatt még mindig rosszul vagyok, ha tükörbe nézek.
2012. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!