Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci lányok! Hogyan vagytok...

Duci lányok! Hogyan vagytok képesek magatokat jól érezni a strandon? Én főleg hasra és derékra hízok, szerdán mennénk strandra, de már gyomorgörcsöm van miatta, ráadásul lassan meg is kell jönnie és fel vagyok puffadva és vizesedve.

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én nem az a réteg vagyok, akihez szólsz, de mostanság én is sokat nasizom és persze hasra megy (hova máshova)... és hiába vagyok vékony, úgy érzem, a hasam meg nagy... hát ettől függetlenül jól érzem magam. Nem szégyelltem én sose a testem. Persze néha azért parázok, h juj mit gondolnak, h mutogatom a hasam, de tudod mit? Kit érdekel... úgyhogy szerintem te se akarj mindenkinek megfelelni. :))
2012. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok mint te. Te hány éves vagy?

Én is eléggé feszengek, de muszály ... Vettem egy alakformáló fürdőruhát, neten rendeltem, és nagy lett - ezért nem is formál igazán :)

Ha meg a súlyomra nem koncentrálok, akkor meg a szőrbenövéseim miatti piros foltokra gondolok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2012. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még a barátok előtt is szégyenlem magam :( és sajnos nem tudok nem foglalkozni vele,de ha meg nem megyek,akkor meg azért kóstolgatnak. Meg jól is esne a fürdőzés és napozás.:(
2012. júl. 2. 19:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Észrevételeim szerint semmi baj azzal ha van felesleg, de ezt a helyzete jól kell kezelni. Úgy értem a kisugárzás sokat lendít. Pl egy tökéletes alakú nézhet ki rosszabbul mint egy kicsit duci.

Csak legyél pozitív (ne látszódjon rajtad a megfelelési kényszer), ismételgesd magadban hogy igen is szép vagy és minden rendben lesz :)

Amúgy jó strandolást :)

2012. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Én is hasonló cipőben jártam de utóbbi időben rengetegszer voltam fürdőben aztán úgy elkezdett nem érdekelni. Mindig egyrészest, vagy hosszított kétrészest vettem fel, bújkáltam, feszengtem aztán megelégeltem és most van egy csini bikinim és egyszerűen csak leszarom. Ha körbenézel azt veszed észre, hogy mások is hasonló alkatúak mint te. Nincs mit szégyelni, a tested és tehetsz érte, formálhatod csak éppenséggel most még nem vagy a cél közelében.

Egyszerűen csak letojom más mit gondol és jól érzem magamat, napozok, úszok amihez épp kedvem van és a barátaimra figyelek meg hogy jól szórakozzam.

2012. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fütyülj rá, ki mit gondol.

Egyszerűen érezd jól magad, ennyi elég. A srácok nem törődnek vele.

2012. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Annyira nem is a srácok véleménye érdekel, mert van egy szerető párom, akinek megfelelek ígyis, de a fogyókúrában is támogat szerencsére.Inkább a csajok, barátok véleménye érdekel... valljuk be,a csajok tudnak olyan megvetően nézni, hogy az már fáj, nem a pasik.
2012. júl. 2. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:

ugyanilyen helyzetben vagyok,mint te.

félek a strandolástól.minden évben ez van,egészen addig,amíg először nem merészkedek el strandolni.az első alkalom után pedig már egyre bátrabban megyek.szóval szerintem menj el,hátha annyira jól fogod érezni magad,hogy máskor is szívesen mész.ha pedig nem,akkor legközelebb inkább más programot választasz.egyébként rengeteg kövér nő van a strandokon,és sokukon látszik,hogy jól érzik magukat,és nem törődnek a külsejükkel,ugyanis strandra azért jár az ember,hogy jól érezze magát,és nem azért,hogy azzal törődjön,hogy itt-ott van egy kis hurka.

amúgy,az is segíthet,ha veszel egy olyan fürdőruhát,ami nagyon tetszik,és jól érzed magad benne a külsőd ellenére.

jó szórakozást,ha úgy döntessz,hogy elmész!:)

2012. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
térj már észhez. ha kellemetlenül érzed magadat nem nyafogni, hanem tenni kell ellene, hogy a dolgok változzanak. ha elkezdenél diétázni és tornázni, máris könnyebb lenne kimenni a strandra, még ha nem is látszik a változás.
2012. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én nem vagyok duci, csak elégedetlen az alakommal. Évek óta nem voltam strandon. Egy kövér csajjal mentem, ő remekül érezte magát. Egyébként meg tudom, hogy a fejemben van a hiba, hiszen mindenkinek úgysem lehet megfelelni, meg ha sokat vagy a vízben, ki látja az alakodat? Kintre meg lehet kendőt, strandruhát felvenni. De akkor is :S
2012. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!