Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hányan vannak itt, akik meg...

Hányan vannak itt, akik meg vannak elégedve a külsejükkel? Akik nem, azok közül kit nem érdekel, hogy hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 09:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Én meg vagyok elégedve. Jóképű vagyok, talán picit alacsony, de így is nagyobb vagyok, mint a lányok 80%-a. Szálkás vagyok, nincs velem semmi baj. Legjobb bennem, hogy nem vagyok beképzelt:D
2012. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Megdöntöd a felállított képet, egy ismerősöm azt mondta, itt gyk-n az emberek 90%-a önbizalomhiányos és folyton panaszkodik. Te is szerény vagy? Èn is, ezért mondom hogy csak a világ 3. legszebb nője vagyok.
2012. júl. 3. 09:20
 3/28 anonim ***** válasza:

Régebben én is szerény voltam, de most már tökéletes.


Egy fecske egyébként nem csinál nyarat, az még nincs 10 százalék.

2012. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
nem tudom.
2012. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Én lány vagyok, meg vagyok elégedve magammal. Ez persze hosszú munka gyümölcse. Nem is ment egyből :) De nem nyöszörögtem, hanem változtattam. Átgondoltam mindent, melyik nő miért szép igazán. Megtaláltam magamon is. Megnéztem az ilyen nőkön milyen ruha van. Ha tetszett és a stílusomhoz tartozott, beszereztem egy hasonlót. Szép lassan a saját ötleteim váltak elsővé, most már ezt mások nézik el tőlem ... :) Persze kis körben, na de jó érzés.

Mindent egyedül csináltam és sikerre vittem. Most már teljesen olyan vagyok, aki lenni akartam. Mégis hű maradtam magamhoz és nem szálltam el. Az utóbbi azért elég nagy erény amellett, hogy elégedett vagy azzal, ami adatott!

2012. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyjából elégedett vagyok. ha kicsit sportolnék, akkor még jobb lenne. 53 kiló vagyok, homokóra alkat.

Na jó, 3 centit még szívesen nőnék, 170 centire ;)

2012. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok,de érdekel..

Kb mindenemmel bajom van.. : D


14/L

2012. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

28 éves, 173 cm magas és kb. 54 kg vagyok.

Meg vagyok elégedve magammal, bár a melleim lehetnének nagyobbak. Nem sportolok, bár tudom, hogy kéne, viszont szeretek enni.

Néha megkapom a magamét, amikor le anorexiásoznak, mert vékony vagyok.

Én ilyen vagyok, nem tudok meghízni.



28/n

2012. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Az a 90% szerintem nem stimmel. 2-3 ilyen figura van itt, azok szennyezik ezt az oldalt tele a hülyeségekkel egyfolytában. Ez van. Sajnálom, hogy csak a világ harmadik legszebb nője vagy. Én csak az elsővel, vagy a másodikkal ismerkedem, lejjebb nem adom:D
2012. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ja, első kilencedik, és a mostani válaszoló egy és ugyanazon személy:D
2012. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!