Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, meg vagytok elégedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meg vagytok elégedve a fiúk kezdeményező készségével, "udvarlásával"?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdést olvastam itt az oldalon, hogy sok lány egyedül van mert nem közeledik hozzá senki és szerintük a fiúk várják a lányoktól, hogy közeledjenek.Meg azt írják a lányok, hogy ők futnak a pasik után, szerintem egyáltalán nincs így.legalább is ha én elmegyek egy diszkóba senki nem jön oda hozzám táncolni vagy dumálni.
2011. júl. 6. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azt látom,hogy a korosztályomban a fiúk nagyon lusták udvarolni,várják,hogy a sült galamb a szájukba repüljön és ha néha próbálkoznak is valamit,azt akkor is elég bénán vagy bunkón teszik (pl.: Szia,Cica,van gazdád? és hasonló "csajozós szövegek" nagyon gázak) Tudom azt is,hogy a lányok hozzáállása sem megfelelő,de én akkor is azt az elvet vallom,hogy a fiúé az első lépés.

Nehéz normális fiút/lányt találni,a discoban való ismerkedésről meg elég rossz véleményem van,de én még szerencsés vagyok,mert 4 éve összehozott a jó sorsom egy normális fiúval,aki tisztában volt a női és férfi szerepleosztással.


19/L

2011. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát én érdekes módon jöttem össze az előző pasimmal

az volt hogy smártunk

és utána meg semmit nemmondott

és végűl én kérdeztem meg hogy akkor mi van járni akar velem

és mondta hogy ő azthitte hogy már járunk szal furi volt

2011. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne diszkóban ismerkedej..

meg miért a csaj kérne fel táncolni

2011. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem diszkóban ismerkedek, az csak példa volt mert mindenki azt mondja, hogy ott tapadnak a csajok, hát nagyon nem.

De a kérdésre válaszoljatok:)

2011. júl. 6. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs olyan pasi manapság,akinek lenne annyi vér a pucájába,hogy felhívjon egy nőt,és azt mondja: eljössz velem vacsorázni?vagy vmi más programra...már itt elbukik a dolog :(
2011. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs mert mindig nemet mondanak a nők.Akkor minek hívjuk őket?A válasz már tudjuk nagyon jól: nem
2011. júl. 6. 17:20
 7/9 Csani23 válasza:
20/F szerintem a diszkóban a legegyszerűbb csajozni, mert mindig sikeres... minden hétvégén úgy alám kavarnak a csajok, hogy csak lesek ki a fejemből, hogy tényleg van ilyen...bár manapság elég furcsa a mentalitás a kezdeményezési készségekkel.
2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

18:29

Ilyen diszkók merre vannak?:D

2011. júl. 6. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen buknak a csajok a diszkóban is szerintem, de nem akárkire. :D Csak a nagyarc, beképzelt, tele lével, vagány mindenkit lekezelő fazonokra. De te kérdező nem vagy olyan ezért nem. Meg én sem vagyok olyan, egyébként meg már nem is járok diszkóba, inkább elmegyek egy szabadtéri koncertre.
2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!