Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen melltartó fazonokat...

Milyen melltartó fazonokat ajánlanátok extra kis mellű lányoknak? Hogy optikailag növelje a cicit? Ui:Olyan választ hogy ne hordj melltartót vagy ne foglalkozz vele nem kérek.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok A-s kosaras push up melltartót hordok hogy úgy tűnjön van valami de még így is beszólnak hogy lapos vagyok.És ez rossz mert nagyon jó alakom,fenekem és lábam van amikért én keményen edzek/tornázok meg az arcom is szép és ezt el is mondta már pár fiú majd hozzá tették hogy de lapos vagyok :(((

2012. júl. 5. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szivacsos
2012. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

h&m-ben lehet venni extra szivacsos melltartókat, ha jól tudom az kb. 4000 ft, tezenis-ben is vannak jók, bár azokban kisebb szivacsok vannak, vagy kínaiban sima szivacsos melltartókat vegyél.

De a h&m-es melltartóban akkora szivacs van, hogy azt el sem tudom képzelni ebben a nagy melegben.. amúgy meg muszáj el fogadnod valamilyen szinten magadat, mert ha lekerül a melltartó akkor úgy is a valós méreteddel szembesül majd a fiú,hacsak meg nem műtetted a melledet addigra.

2012. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elfogadnod*
2012. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


ez elég hasznos, olvasd el :)

2012. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!