Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek min kellene...

Dóriyyi kérdése:

Szerintetek min kellene változtatnom, hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 07:11
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. júl. 6. 07:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy így is, 14-15 évesen jó vagy így ahogy vagy:) max. annyi hogy én magamnak a hétköznapokba is szeretem kiemelni a szemem, mármint alul kicsit kihúzom meg szempillaspirál. Próbálj egyéni stílust faragni magadnak, ne kövesd a többieket.... akár sportosabb akár elegánsabb ruhákat szeretsz:)
2012. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmin.minek akarsz szebb lenni? így is jól nézel ki.
2012. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem neked a frufru is jól állna:) ha szeretnél változtatni akkor csináltass mást frizurát:)) :P előző voltam:) 15/L
2012. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos vagy, szóval nem sok mindenen... :)

A hajad színe a 3. képen meglepően jól áll. Pedig nem szeretem, ha valaki ilyen fiatalon beszínezi... :) Az áll jól szerintem, ha oldalt van elválasztva. Az utolsó képen a legjobb. Jól állnak a göndörebb fürtök is :) Én egy oldalfrufrut megnéznék, hogy áll a helyedben. Bár ez nyárra lehet nem a legpraktikusabb :) De már csak kíváncsiságból is.


Ami feltűnt, hogy kicsit sok feketét viselsz. Szerintem ilyen fiatalon csempéssz kicsit több életet a ruháidba :) Én is nagyon-nagyon szeretem a feketét, szinte mindig van rajtam, ha csak kiegészítőként is. De rájöttem, hogy ki kéne próbálnom mást is (meggyőződésem volt, hogy csak az áll jól :D), és csomó mást felfedeztem, ami még passzol hozzám.

Ja, a 2. képhez meg annyit, hogy az csini, csak ne lógjon ki a melltartópánt... (Hacsak nem a ruhához tartozik, de az is fura lenne.)

2012. júl. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 eNerdzsy válasza:

Lehet, hogy kapsz olyan válaszokat amiben leírják, hogy más frizura vagy öltözködési stílus milyen jól állna, de én mást mondok.

Ne a részletekkel foglalkozz mert a szépség nem azon múlik, hogy minden tincs a helyén van e? Vagy, hogy pont a megfelelő árnyalatú szemfestéket vagy rúzst sikerült kiválasztani?

Paradox módon attól fogsz szebbnek tűnni mások szemében, ha nem foglalkozol túl sokat ilyen apróságokkal és az éppen aktuális trendekkel.

2012. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vágj idióta fejeket a fotókon, és már nem is látod magad csúnyának, vagy olyannak, akin valamit is javítani kellene. A harmadik képen kimondottan szépnek talállak, jól áll neked, ha nagy hullámok vannak a hajadban és szép sötét szemeid vannak. Legyél megelégedve azzal, amivel megáldott az ég és inkább gyúrj a belső értékekre, mert azok által még százszor szebbnek fogsz majd tűnni. Ha valaki magabiztos, és sugárzik róla az önbizalom és az elégedettség, ha harmóniában van önmagával, el tudja fogadni magát olyannak amilyen, már sokkal vonzóbb a külvilág számára!
2012. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szep kis csajszi vagy az utolso ket kepen. Az elsö ket kepen guvasztod a szemeidet, NE TEDD! Az elsö kepen tul fekete vagy, legyel kicsit szinesebb. A masodik kepen jo a ruhäd.
2012. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó képed tetszik a legjobban.
2013. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!