Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők miért utálják azt, aki...

A nők miért utálják azt, aki szebb, okosabb náluk?

Figyelt kérdés

Én ezt soha nem értem meg......A mai nők minden nőben versenytársat látnak?...Miért jó az nekik,ha bántanak valakit,kibeszélnek valakit,lek*rváznak valakit csak azért mert szebb vagy okosabb tőlük?

Ilyenkor nagyon szégyenlem,hogy én is nő vagyok.....

Egyszerüen szégyen...

Rengeteget bántottak már engem....annak ellenére,hogy nem csináltam nekik semmi rosszat....egy szót sem váltottunk,mégis bátran merik rólam állítani,hogy egy beképzelt ,h*lye p*csa vagyok....


2012. jún. 14. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
természetesen....tisztelet a kivételnek!...
2012. jún. 14. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ilyen. Ha látok egy szebb lányt egyszerűen csak szomorú leszem és kész:)
2012. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem egy csaj egyenesen lek.rvázott
2012. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%
Hadd mondjanak, amit akarnak! A kutyák is ugatnak, ha nem ismernek valakit!
2012. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert hülyék :) Mondom ezt nőként. Szerintem baromság. Én, ha látok egy szép lányt, inkább elismerem, hogy de jó a haja, milyen szép, tökre tetszetős a stílusa. Viszont lehet, hogy csak azért, mert nem vagyok csúnya, rengetegen dicsérnek, az egyik volt osztálytársam 5. óta csodált és próbált olyan lenni, mint én :D Tizenegyedikben az egyik füzetének a hátuljában, találtunk egy listát, amit szeretne elérni. A 3. pont ez volt: " Olyannak lenni, mint Kitti" ( Ez én lennék :D) :DDD Ha mondjuk csúnyább lennék, lehet, én is ilyen lennék, de így inkább inspirálódóm a szép csajokból.
2012. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Benne van az ember vérében.
2012. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Tapasztalataim szerint,csak azt hiszik a szép és okos lányok,hogy azért utálják őket,mert féltékenyek rájuk.Annyi szép,csinos lánytól hallottam már,hogy mindenki elhordja őket mindennek a féltékenység miatt.Pedig ennek semmi köze ehhez.Pusztán csak beképzelt idegesítő p*csák...Ha valakit olyat látok aki nálam sokkal szebb,akkor elszomorodom,de ennyi.Se féltékeny,sem utálkozó nem vagyok.

Mondom,a környezetemben én ezt tapasztaltam.Aztán lehet olyan is van,amilyet te említettél...

2012. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!