Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedvenc női parfüm?

Kedvenc női parfüm?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Prada- Candy.


Egyszer olyan munkám lesz hogy ezt fogom használni napi szinten ha beledöglök is. :D

15/l

2012. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
úgy legyen! :)
2012. júl. 7. 21:51
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Coco Chanel - Mademoiselle

[link]


Átmentünk egy gazdag csajhoz, és ilyenje volt, és megengedte, hogy fújjak magamra egyet, és azt hittem felestem a Mennybe.:[

Igen, ismételni tudnám az előzőt. Ha éhen halok is, egyszer akkor is ezt fogom napi szinten használni:D

2012. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De ha az elérhetőkről kell beszélnem.:D Avrilnek mind a három parfümje nagyon jó, főleg a Forbidden Rose.

Meg egyszer kaptam szülinapom Beyonce - Heat parfümöt, azt is imádom, már 1 éve megvan, mert nem merek sokat használni:D

2012. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nos engem a vőlegényem egy ugyanilyen

Coco Chanel-Mademoiselle-el lepett meg. Hát mit mondjak, nem utasítottam vissza! :) Ha valami akkor ez illat.

Azóta is megvan, kb 5* használtam, de még másnap is éreztem magamon az illatot úgy hogy megfürödtem!

Na de, a mindennapokban az AVON Little Black Dress, a Little Red Dress, és Spotlight-ot használom!

2012. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Christina Aguilera parfümje nálam a favorit :)
2012. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Calvin Klein - Forbidden Euphoria
2012. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 chooseyourdestiny ***** válasza:
Love dance
2012. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Puma Flowing. Azért szeretem, mert az egyetlen parfüm aminek nincs agresszív illata.
2012. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Beyoncé - Heat Rush. Lassan másfél éve használom ezt, most fog lassan kifogyni, de életem végéig ezt fogom használni, imádom. *-*

16/L

2012. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!