Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mellméret jó ha csak 19...

Ez a mellméret jó ha csak 19 éves vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

A barátom azt mondja hogy álom cicik ;)


2012. júl. 8. 17:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
akkor úgyértem, hogy nincs az a bomba vékony alakja
2012. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Hübsch;)
2012. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
56 kg vagyok:)
2012. júl. 8. 22:58
 14/34 anonim ***** válasza:
66%

push up.:) minek pakolod fel? hogy dicsérgessenek?:D nekem is jó dudáim vannak mégsem pakolom fel őket az internetre, és egyáltalán nem így szerzek magamnak önbizalmat.:D

szerencsétlen lúzer.:D szánalmas vagy, csak kelleted magad.:D azután meg csodálkoznak, hogy jaj megdugtak és dobtak utánna. nem mondom, hogy ezek közé tartozol csak na, alaposan ezekre emlékeztetsz. ennyi. személyes vélemény. nem kell velem harcba szállni.

2012. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Féltékeny kis szuka:)Amúgy nem pakolom fel mert szép és megáll:)
2012. júl. 9. 00:07
 16/34 anonim ***** válasza:

tuti h több vagy mint 56 kg, én 50 vagyok és pl az alkarom a fele a tiednek.

na nem is ez a lényeg, tényleg jó mellméreted van DE mióta bejött ez a szilikon láz azóta és 50 kilós lányok szaladgálnak 500 köbcentis cicikkel sajnos nem igazán lényeg h kinek mekkora van eredetileg.

én személy szerint nem a mellméret alapján tartok vkit jó nőnek, sokkal jobban tetszik ha vkinek szép karcsú dereka van és kicsit szélesebb csípője


pl: [link]

2012. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
mint ahogy azt már elmondtam 56kg vagyok szerencsés vagyok tudod(A GÉNEK)(93,65,92)
2012. júl. 9. 10:51
 18/34 anonim ***** válasza:

-.-

Hát azért ez alapján a kép alapján közel sem vagy annyira jó nő ,mint amennyire gondolod magadról...

2012. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
ige ezt te csak a mell képröl meg tudod állapítani.Gratulálok:)Amúgy meg igen is jó vagyok az 56kg-mal:)!szerencsés csillag alatt születtem:)Kiváncsi lennék te,hogy nézel ki!?
2012. júl. 9. 12:12
 20/34 anonim ***** válasza:

Azert a melleden kivul latszik

a borszined (azert ez nem 10/10)

ujjaid

karod(ez sem 10/10)

hajad(ebben a formaban szamomra ez sem)

oltozkodesed(egy resze:P)


Rolam: Nincs mellem, ferfi vagyok:(

Tovabba: Ha egy ilyen kerdest teszel fel szamits arra,hogy megirjak az emberek a velemynuket. Tudom hihetetlen, ha megkerdezed a velemyunket, es megirjuk.

Ha csak pozitiv velemenyt szerentel akkor nyiss egy temat, es beszelgess magaddal, tuti a siker.


+olvasd el ujra mit irtam(ha szukseges akkor tobbszor is)

2012. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!