Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mellméret jó ha csak 19...

Ez a mellméret jó ha csak 19 éves vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

A barátom azt mondja hogy álom cicik ;)


2012. júl. 8. 17:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
mire lennék féltékeny?:D arra, hogy ilyen olcsó vagy?:D vagy talán a pushuppodra, esetleg talán arra, hogy a melltartó alatt oldalt kibuggyan a hájad? nem-nemvagyok irígy.:D egyáltalán. de tudodmit?:D ha te ettől jobban érzed magad, hogy beképzeled, hogy az emberek akik leszólnak irígyek rád, hát rajta.;)
2012. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
úr isten hol lóg ki a háj?ha-ha-ha:)sem a hajammal,sem a kezemmel,semmivel nincs baj:)nagyon jó fotó lett.Irigykedjetek csak:(SZÁNALMAS:(((((((((((
2012. júl. 9. 13:40
 23/34 anonim ***** válasza:
Oke:)
2012. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

ez a kép alapján szerintem csúnya lehet a hajad

mindenesetre a melled jó

én vagyok, aki írta, hogy 65+ kg vagy

hát az a helyzet, hogy még nem láttam kifogástalan alakú lányt ekkora mellel


akit ismerek hozzád hasonló adottságú lányt, szerintem nem tudja, hogy olyan valaga van mint egy kétajtós szekrény és eléggé túlértékeli magát, ami elég nevetségessé teszi

ez csak tanács

2012. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


egyébként olyan érzésem van, hogy önbizalom hiányos vagy és az arcod nem szép és nem is vagy vele megelégedve


19f

2012. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
nem vagyok disznó:)Amúgy meg a hajammal sincs semmi gond,csak pont strandon voltam és nem úgy állt ahogy kellet volna:)
2012. júl. 9. 14:38
 27/34 anonim ***** válasza:
Azt h a méreteid 93-65-92 azt nem hiszem el, mert a képen úgy tűnik h egyáltalán nem karcsú a derekad (hanem ilyen egyenes) de ha teszel fel egy egész alakos képet elhiszem neked ezeket a számokat, és a testsúlyodat is :)
2012. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Annyi mondanék hogy ezen a képen csak a mellei ítélhetőek meg reaálisan , most nem jó a dereka alakja az honnan látszik komolyan itt most a test többi része nem játszik meg szerintem akik ellenségeskednek azoknak sincs [link] ilyen felhozataluk , de amúgy meg mit mondjak én 17 vagyok nálunk osztályban is van már nagyobb , de van kisebb is a nő nem csak a melleiből áll.
2012. júl. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
80%

Hat-.-

A kerdezo elbeszelget magaban, megvalaszolja maganak,hogy mennyire jol is nez ki. >>>> Idejott dicsekedni>>>> mivel csak egy atlagos lanyrol van szo gyorsan megmutattak nincs ok a dicsekvesre


A kerdes is fura nagyon. A mell meretrol erdeklodik. Most azt nem fogja irni senki,hogy tul kicsi.

Akik meg azt irtak,hogy tul nagy azoknak a valasaza 100%-ban hasznosnak talalhato. -.-


Valamint aki ebbol a kepbol csak annyit tud megitelni,hogy milyen a melle az nem latott meg not.


Tovabba: Borszin 100%osan latszik. Ez nem szep borszin


Szoval maradjunk annyiban a kep alapjan a kerdezo egy atlag lany, atlag adottsagokkal , es annyira ne orulj azoknak a geneknek...

2012. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

ma 01:35


Tényleg nincs olyan testem, mert nem csináltattam szilikon mellet, csak hasonló alakom van: [link]


És a kérdezőnek írtam h jó a mellmérete. Nekem is volt hasonló alkatú barátnőm, aki állandóan a melleivel tudott csak kitűnni, utána elkezdett fogyózni, mert minden vágya az volt h olyan vékony legyen mint én, sikerült is fogyni, a legtöbbet a melléből, és abbahagyta a fogyókúrát és visszahízott, mert semmi melle nem volt vékonyan :S

2012. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!