Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyámat...

BeuusC. kérdése:

Hogyan vegyem rá anyámat nyelv pc-re? FONTOS

Figyelt kérdés
öh hát régóta szeretnék már..13 vagyok..azzal jön állandóan h hülye vgyok?! kérek tippeket h hogyan vegyem rá.:))

2012. júl. 8. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, szerintem sem kell még neked nyelv pc. nekem is van én nem kérdeztem meg anyámat csak elmentem. aztán úgy bedagadt hogy nem tudtam enni hetekig 5 kilót fogytam. anyám kicsit mérges volt de megérte
2012. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis ebben gondolkozom h elmek és megcsináltatom csk nem kell olyan szülői beleegyezés h ha nem vagyok még 18?
2012. júl. 8. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
de kell. szerintem várj 2-3 évet. ha nagyon akarod, akkor is akarni fogod.
2012. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jo köszi(:
2012. júl. 8. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Sőt ilyen fiatalon legtöbb helyen szülő jelenlétével kell. És hagyd,majd ha idősebb leszel
2012. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ribancnövendék.
2012. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl fiatal vagy még hozzá, és egyébként is, a legtöbb szalonban csak 14 éves kortól szúrnak, akkor is csak szülői jelenléttel/engedéllyel. (Amúgy én próbáltam érveket állítani a piercing mellett, pl hogy nem fog egy darab fémtől romlani a viselkedésem, tanulmányi eredményem, az egyik legkevésbé látható piercing, nem neki kell hordani, és ha nem tetszik neki akkor sem kell állandóan látnia stb) :)
2012. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!