Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leírná valaki pontról pontra,...

Leírná valaki pontról pontra, hogyan csináljam meg a zselés műkörmöt?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy ne legyen benne buborék, meg ne is legyen vastag, szép formája legyen. Esetleg valami jó tanácsokat!! Előre is nagyon szépen Köszönöm :)

2012. júl. 9. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem körmös vagy akkor sehogy. A profi körmösök is szenvednek a saját körmükkel mivel ha maguknak csinálják nehéz. nem esik kézre stb...
2012. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem magamnak szeretném csinálni, hanem barátnőknek :)
2012. júl. 9. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
a youtubon rengeteg a videó ahol megmutatják lépésről lépésre csak ajánlani tudom az ilyen vidiket nagyon hasznosak
2012. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első lépés, tanfolyam. A többit, meg ott megmutatják. Komolyan gondolod, hogy nulla tudással a barátnőid körmeit nem tennéd tönkre? Életre szóló elváltozásokat okozhatsz, ha szakértelem nélkül csinálod.
2012. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az én körmösöm is tanfolyam nélkül, nulla tudással kezdett hozzá magának csinálni és már azok is jó miunkák voltak.ajánlom hogy először mintára csinálj csak aztán jöhet az igazi
2012. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
na szóval, ha nem vagy körmös, 0 tudással rendelkezel akkor is tudsz körmöt csinálni, maximum nem lesz olyan tartós, vagy nem lesz olyan tökéletes. a lényeg hogy legyenek hozzá alap cuccaid, egy kezdő csomag tartalma crystal nails cuccokból: acid free primer(kezdőknek savmentes) amit a körömre kell ráhúzni zselé előtt, ettől nem lesz buborékos, és megfelelően tapad hozzá majd a zselé. szükség lesz ecsetre is, valamint alapszínre, fehérre és átlátszóra. az átlátszóval tudsz építeni körmöt sablon segítségével. kell egy fixáló (cleanser)ezzel tisztíthatod az ecsetet is. és kell a topshine gél, és a legfontosabb az uv lámpa. igízából ennyi.. én a saját körmeimet megtudod csinálni simán :) ahhoz, hogy szép formája legyen a körmnek, miután megköttetted a zselét, formára reszeled, majd portalanítod. az ecsetet meg mindig húzd le, hogy ne tocsogjon a zselétől, így nem lesz vastag a köröm.
2012. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*saját körmeimet megtudom csinálni. bocsi elírtam. ha van még kérdésed szívesen segítek.
2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :))... már megyek is rendelni a cuccokat :)).. sokat segítettél :)
2012. aug. 15. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:
A bondnak és a buborékosodásnak semmi köze egymáshoz... Az csak és kizárólag a megfelelő anyagfelhordáson múlik, amit magadtól nem fogsz tudni megtanulni. Youtube videókat meg nem ajánlok, mivel eddig több rossz videót láttam, mint jót. A tanfolyamokon sem videót vetítenek le a tanulóknak, hanem élőben mutatja meg az oktató, és ha kell, ott áll melletted, és 10x, 20x is megmutatja a helyes mozdulatot, ha nem megy. A videók ilyet nem tudnak, sőt, az itt segíteni próbáló "hozzánemértők" se...
2012. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!