Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy van -e komolyan esélyem modellként, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy manapság minden második tini modell akar lenni. Én is. De semmi kedvem áltatni magam, vagy hatalmas pénzeket kidobni az ablakon a semmiért. Van olyan ügynökség, ahol őszintén megmondják, van -e esélyed? Mert gondolom a legtöbb helyen az megy, hogy: "Persze jó vagy, csináltass ennyiért portfóliót, lépj be az ügynökségbe ennyiért, csinálunk rólad pár agyonretusált képet, hazaviheted mutogatni, aztán majd vagy hívunk, vagy nem. Leginkább nem. De a tagságit azért leszel szíves fizetni, mert LEHET, hogy egyszer majd lesz valami..." Természetesen hajlandó vagyok pénzt áldozni az ügyre, ha TÉNYLEG van értelme. Szóval az érdekelne, hogy hova forduljak ezt megtudni. Keresgéltem castingokat, de nem nagyon találtam, csak külföldön. Ha tudnátok segíteni, megköszönném(: 16l

2012. júl. 10. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Először írd le ide az adataidat mert nem mindegy h 162cm vagy és modell akarsz lenni vagy 178cm
2012. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
173 cm vagyok, nem tudom fogok -e még nőni. 43kg vagyok. Kb. ilyen a testalkatom: [link] Szóval teljesen vékony vagyok, de van csípőm és közepes a mellem. Ez mondjuk nem tudom jó -e, sok modell teljesen lapos, nem tudom az baj -e hogy én nem.
2012. júl. 10. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A testalkatoddal nincs baj viszont a magasságod miatt max fotómodell lehetsz mert a kifutókra 176-nál magasabb lányokat engednek
2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ(: Én is inkább fotó modellre gondoltam, mert tényleg elég alacsony lennék kifutóra. De nem tudom Magyarországon mennyire van erre igény. Esetleg megbízható ügynökségeket nem tudna mondani valaki?
2012. júl. 10. 13:31
 5/8 anonim válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, már évek óta szeretnék modellkedni, minden ember kérdezgeti, hogy modelkedek-e. Úgy érzem, hogy később nagyon megbánnám, ha nem próbálkoznék, és most próbálom lefaragni magamról ezt a minimális felesleget, dehát magasságra így is csak 161 cm vagyok... Persze voltam már ügynökségeknél, mindig az volt hogy fizess min 100k-t a portfólióért...
2012. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azt bánnátok meg, ha modellkednétek! Most minden bizonnyal gyönyörű, menő csajok vagytok, akiért forognak a pasik. Na a kifutón azt élhetnétek meg, hogy mindenki csak kritizál, hogy itt sok, ott kevés, nem szépen jársz, stb. Belekötnek az élő fába is. Az önbizalomrombolás legbiztosabb módszere!
2012. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a csillagmodell ügynökség jó és megbízható, de mindenki maga döntse el, hogy neki melyik felel meg.

Itt nem kérnek horror 40-50 ezer forintot a fényképekért és normálisak is.

2012. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3/7

hülyeség,kifutó modell 170től kezdőik..

Szerintem a méreteid nagyon jók teljesen modellalkat lehetsz,HA szép az arcod ha nem szép akkor felejtsd el.Meg arra ne épülj hogy "mer anyu azt mondta szép vagyok"..(tudom h nem mondtad de gyakori az ilyen..)jó tipp képet légyszíves ;)

2012. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!