Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, bejönnek az ilyen...

Lányok, bejönnek az ilyen típusú pasik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. júl. 11. 00:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken a képeken nem... Nem tudom... Talán túl kisfiús arca van...:/ de mondjuk ezen nagyon is :D [link]
2012. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
nem
2012. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon.
2012. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 KMJ ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de azért megváloszolom helyettük: IGEN
2012. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Elég bambán néznek. Fejre nem tetszenek, de nem rosszak.
2012. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Annyira nem..
2012. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, mit esznek nőtársaim Johnny Deppen... oké, tény, hogy szép, szabályos, jellegzetes arca van, de számomra egyáltalán nem vonzó.
2012. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A linkeken amiket a kérdező tett fel ott nagyon bejön, tök jó modelles arca van... Viszont amit az első válaszoló linkelt ott egyáltalán nem.
2012. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Fiam, tanuld meg, hogy most olyan időben élünk, ahol a csajok a náluk nőiesebb férfiakra buknak, mikor például egy csaj pasija, többször gyantáztatja a lábát mint a csaj, rózsaszin gatyában jár köldökig kivágott pólóban, kis gyémántfülbevaló mindkét fülben és még ezek mellé egy szép kicsit sem lejárt és egyhangu oldalt kinyírt felül meghagyott, vagy felzselézett "haj" ez a mai ideál a legtöbb nőnél, de aki ilyenre bukik annak azt tudom mondani hogy mutasd be apádnak te hülyelángyerek, aztán majd pofánröhög téged , hogy nőiesebb palid van mint te magad, feltéve ha az apád nem egy ugyan ilyen ember..
2012. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nem értem mi olyan nagy szám Johnny Deppben.

Nem csúnya pasi, de például Robert Downey Jr. ezerszer jobban néz ki szerintem és még sok híres jóképű pasit sorolhatnék, akik magasan verik Johnny Deppet kinézetben.

Ráadásul ahogy öregszik, nem lesz egyre szebb pasi, nem áll jól neki az arcszőrzet sem.


22/L

2012. júl. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!