Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen sílusú lányok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon. Szerintem különleges.


http://www.youtube.com/watch?v=Y9xbgeDTz0k



2012. jún. 5. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem egészséges szerintem,nem jön be.
2012. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Beteg vagy, dragam.!:*

14L

2012. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem találkoztam élőben hasonló stílusú lánnyal, de szerintem a Soko egy rendkívül eredeti, érdekes lány. Az öltözködése, a megjelenése, a beszédstílusa, a zenéje. Minden együtt. Unikum. Egyéniség.
2012. jún. 5. 18:26
 4/20 anonim ***** válasza:
Az Unicum az finom *-*
2012. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Senki se Soko rajongó mi? Ergyák...
2012. jún. 5. 19:16
 6/20 anonim ***** válasza:
ocsmány
2012. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, szerintem nagyon különlegesek az ilyen stílusú lányok nem értem, miért szólja le mindenki! szerintem kifejezetten egyedi.. semmi baj azzal, hogy neked az ilyen stílusú lányok tetszenek, végülis ízlések és pofonok :) mindenesetre köszönöm, most hallom először "Soko-t" és tök érdekes!
2012. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre egy kedves vélemény!


Peace

2012. jún. 5. 21:15
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha kicsit adna magár szép lány lehetne de így nekem picit olyan igénytelen hatást kelt. Látszik rajta hogy különleges, de hozhatna ki magából sokkal többet...
2012. jún. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokat hivják frigidnek. Szende szűz, akit az Istenért se tudsz meg...
2012. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!