Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tornával kisebb lehet a mellem?

Tornával kisebb lehet a mellem?

Figyelt kérdés
Utálom a melleimet mert nagyon nagyok, de nem vagyok kövér se túlsúlyos. Inkább nagyon sovány és ezért is zavar mert elég rondán nézek így ki nagy mellekkel. Anyukám szerint ha tornázok akkor lefog menni mert zsírszövetből van, de nem értem, hogy, hogy lett ekkora mellem mikor nem vagyok kövér? Akkor tényleg lehet kisebb?
2012. júl. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Genetika. Így ha nincs túlsúlyod, akkor tornától nem lesz kisebb a melled, max feszesebb.
2012. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor lesz kisebb, ha fogysz is.


Ha fogysz, akkor viszont nem csak onnan fogsz.


A torna feszesít, formál.


Ha még 18 évesen is túl nagynak találod majd, akkor akár TB alapon (=ingyen) is lehet kisebbíttetni.

2012. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy majd kisebbíteni fogom, vagy felvarratni, nem is tudom melyik melyik. Na mindegy, az a bajom hogy már most is lógósak. :(
2012. júl. 12. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Vékony vagy és nagy a melled... te normális vagy, ez nekünk férfiaknak az álma, minek akarsz ezen változtatni?
2012. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 19:22

Férfiaknak lehet, de a nőknek nem biztos. Tudod, a nagy mell nem olyan kényelmes ám.

2012. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát arra gondoltam, hogy csak ilyen mellkasra csinálnék gyakorlatokat és hátha beválik.
2012. júl. 13. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. 14 éves vagyok, és kb egy mutáns. Nagyobb a cicim, mint anyának, nagyon hosszúak a végtagjaim, azt sem tudom, hogy kitől örököltem, de a nagy cicik nagyon zavarnak. Világ életemben abban reménykedtem, hogy majd kicsi ciciheim lesznek, de sajnos nem, mert rohadt nagyon, és nagyon szarul néz kii a keskeny csípőmmel, meg a ropi vékony testemmel. Gyűlölöm a cicijeimat.:'(
2013. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A végtagjaid azért hosszúak mert tini vagy. Először azok kezdenek el gyorsabban nőni, ezzel mindenki így van. A cicijeidet meg ne bánd, hidd el, hogy a férfiak 99%-ának ez az álma: vékony test, nagy mell.
2013. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!