Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történik a kozmetikusnál?...

Mi történik a kozmetikusnál? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

nem voltam még sohasem kozmetikusnál...kíváncsi lenné ha például gyantázásra megyek akkor ez, hogy zajlik?Az elejétől fogva írjatok le mindent kérlek!:)

felhívom hogy szeretnék időpontot vagy mi? és oda megyek és legyantázza é slussz? és mitől jó egy kozmetikus?

semmit sem tudok kérlek segítsetek magyarázzátok el részletesen!:))

köszönöm Nektek előre is!



2012. júl. 12. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felhívon, hogy mire szeretnél menni. Megbeszéltek egy időpontot. Elmész a megbeszélt időpontra.

Legyen mondjuk lábgyanta. Leveszed a nadrágot, cipőt, felfekszel az ágyra. alád fog teríteni falamit, ha esetleg a gyanta lefolyik, ne kenje össze az ágyat. Előre már valószínűleg fel van melegítve a gyanta. bár attól függ, milyen gyantát használ. Ha melegítőset, patronosat, akkor így csinálja. Kiveszi, húz pár csíkot a lábadra, a szőr növekedésével megegyező irányban. Majd elővesz egy gyanatacsíkot, rásimogatja a bekent területre, és ellentétes irányban letépi. Addig csinálja, míg végig nem ér mindenhol. Ezután olajjal és bőrnyugtató krémmel bekeni a lábadat, majd letörölheted a cuccot egy papírtörlővel, majd felöltözhetsz. Ennyi :)

Közben beszélgethettek, hogy ne üljetek ott kukán, érdeklődni fog, hogy esetleg hol dolgozol vagy mit tanulsz, csak hogy ne érezd magad kényelmetlenül az új helyzetben. Nyugi, nem nagy cucc! :)

2012. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, hogy hol gyantáznak. Ha a lábadat akkor az nem annyira vészes, az érzékenyebb területeken jobban fáj, mert ott vékonyabb a bőr. De amíg fáj, az is csak körülbelül 1 másodperc, amíg letépi a gyantacsíkot.


Odamész, leültetnek egy ilyen fekvő-ülő ágyra. Ha a lábadat gyantázzák, akkor először bekenik a lábadat gyantával, az meleg, nagyon jó érzés. Aztán jön a kellementlenebb része, ráraknak egy gyantacsíkot a lábodra, jól lesimítja, majd letépi, és ez kicsit fáj, de mondom, csak addig, amíg tépi, utána már nem is érzel semmit. Ezt sokszor megcsinálja, amíg le nem szedi az egészet elölről (a combodon jobban fog fájni, mert ott érzékenyebb a bőr) aztán a hasadra fektet, és a vádlidon meg hátul a combodon is megcsinálja ugyanezt.

Ha ott lent gyantázzák, az már fájdalmasabb, mert nagyon vékony ott a bőr, de az is kibírható, az is csak addig fáj, amíg letépi. A hónaljon is ugyanez a helyzet. Dehát a szépségért meg kell szenvedni :) Viszont utána nem fogod megbánni, mert 3-4 hétig nem nő vissza a szőr, bár ez egyéntől is függ.


A bejelentkezésnél meg igen, csak felhívod, mondod hogy gyantáztatni szeretnél, megbeszélitek az időpontot, és kész. Aztán odamész, legyantáz, kifizeted, és elmész. Azt nem tudom, hogy mitől jó egy kozmetikus, mert midnen kozmetikus jó, aki érti a dolgát :D


Remélem segítettem :)

2012. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt kifelejtettem, hogy utána bekenik olajjal, de ezt már az első válaszoló leírta, sokkal szebben is, mint én:)
2012. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) sokat segítettetek:)

13 éves lány vagyok

és egyedül önállóan szeretném megcsinálni az egészet tehát ha azt még részletesen leírnátok onnan hogy a telefont a kezembe veszem és lerakom azt megköszönném :))

2012. júl. 13. 13:57
 5/10 A kérdező kommentje:

szőkítést szeretnék csak nem vagyok benne biztos hogy azt csinálja mert az oldala megszűnt... :/

azt akkor hogy kérdezzem meg?

2012. júl. 13. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönsz neki a telefonba, hogy jónapot kívánok ( Ha fiatalabb akkor heló,) bemutatkozol, megmondod neki hogy időpontot szeretnél kérni, és hogy szőkíteni szeretnél, ő megmondja hogy van-e rá lehetőség, ha igen akkor mond egy időpontot, megköszönöd, elköszönsz és leteszed a telefont :)
2012. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2012. júl. 13. 17:06
 8/10 A kérdező kommentje:
izgulok :DD :$
2012. júl. 13. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!!!! De ilyen alkalommal jobb ha veled megy egy barátnőd, sokkal jobban fel lennél oldódva :)
2012. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. júl. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!