Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek így modell?

Lehetek így modell?

Figyelt kérdés

54 kg

173cm

mell: 84cm

derék: 68 cm

csípő: 87 cm

15 éves vagyok:)



2012. júl. 13. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
nem, még csak 15 vagy de már most nagyok a méreteid a maxnál pl. csípő max 80
2012. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fotómodell bárki lehet. Nem a méretek számítanak, ezek alapján még lehetsz szép, de akár ronda is.

Kifutómodellnek túl nagyok a méreteid, oda az kell hogy beleférj a szabvány ruhákba... ezzel nem férnél bele.

2012. júl. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csipő max 80? szerintem ez nincs így... én max 90-et tudok, és szerintem így a helyes, a modellek közül nagyon kevésnek van 80 alatti csípője.. a derék viszont legtöbb 63 lehet. magasságod épp, hogy elég, másképp szerintem jó:)
2012. júl. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A derekad tényleg sok egy kicsit, a másik kettő viszont tökéletes, az elsőnek nincs igaza. A csípő 90 KÖRÜL kell legyen, tehát még pl. 94 is beleférne. Egyébként szerintem próbáld meg, nincs mit veszíteni :)
2012. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kifutómodell biztosan nem, de fotómodell még lehet
2012. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!