Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen méretekkel lehetek...

Ilyen méretekkel lehetek modell? Mit kellene csinálnom, hogy kellene elkezdenem hogy az lehessek?

Figyelt kérdés

Mellbőség: 87 cm

Csípő: 85 cm

Derék: 61 cm

Magasság: 156 cm

Súly: 48 kg


szép lány vagyok csak kevés az önbizalmam.

15/l


2012. máj. 28. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, alacsony vagy
2012. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de fotó modell még lehetnék?
2012. máj. 28. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Normál modell 173 cm felett lehetsz. Hát, fotómodell nem tudom. Felkeresel egy ügynökséget és rákérdezel hogy ezekkel az adatokkal kellesz e. Valószínűleg amúgy nem. Fotómodellnek is a magasabb lányokat keresik, de te még fiatal vagy, így ki tudja:)
2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Jegyezzétek már meg h NINCS olyan h fotómodell! Fotós munkákra, magazinokba, smink, samponreklámba is a magas lányokat hívják!
2012. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló butaságokat beszélsz.
2012. máj. 28. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem beszélek butaságokat, majd egyszer magad is rájössz, mikor már a 20. munkaajánlatot küldik el neked és kritériumnál ott lesz hogy magasság:170centi...

tudom mit beszélek,tapasztalat...ennyi.de majd meglátod.

2012. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyes reklámoknál nem feltétlenül kritérium, de oda minden jöttment közül választanak és nem modelleket keresnek. Ennyi..
2012. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szép lány vagyok csak kevés az önbizalmam"

Ez csak nekem elég nagy ellentmondás?:D


Amúgy sajna felejtsd el, 156 cm még az átlagnál is alacsonyabb. Ha 10 centivel magasabb lennél még akkor is nagyon alacsony lennél a modellkedéshez.


Bocsi, de ez van, fogadd el. Nem tudom miért kellett lehurrogni azt a válaszadót, aki megmondta,hogy fotómodell se lehetsz, mert oda is magas lányokat hívnak. Ez az igazság, nincs külön fotómodell, kifutómodell, modell van, akinek meg vannak az adottságai fotózásokhoz és divatbemutatókhoz is.

Amúgy én nem modell vagyok, hanem sminkes, járok fotózásokra, bemutatókra és 173 cm alatti lányt még nem láttam egyik helyen se.

2012. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mond csak te ismersz 156 cm-es modellt? én nem

és aki modell az mindenhol modell, szerintem felejtsd el

2013. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!