Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szilikon anyagú pánt nélküli...

Szilikon anyagú pánt nélküli melltartóról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sajnos más nem jó a ruhám alá. Nem esik le?
2012. júl. 14. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz ami az egész szilikon? Már ha egy kicsit is meleg van folyik alól az izzadtság...
2012. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen arra. Vettem egy ruhát egy esküvőre, de a felső része olyan, hogy csak az jó alá, minden más virít, kilátszanak a pántok a nyakánál, oldalánál. Kb csak ez a megoldás maradt.
2012. júl. 14. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Hű, ha 40 fok lesz, akkor a szép ruhád foltos lesz az izzadságtól.

Én sose veszek olyan ruhát, amihez a meglévő melltartóimból nem tudok felvenni egyet sem.

Úgy be fogsz pállani alá, hogy utálni fogod az egész napot, mert nem tudsz önfeledten viselkedni.

2012. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aug 18án lesz, talán nem lesz olyan nagyon meleg.

Esetleg mellre való tapasz megoldás lehet? Olyat is láttam már. A mellem nem túl nagy, de nem is lóg, így igazából nem kell, hogy emeljen. A ruha felül bő, lenge anyagú, igazából csak a mellbimbóm ne virítson.

2012. júl. 14. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen melltartó kellett, szintén esküvőre. Két hete volt az egyik legmelegebb napok egyikén. Délelőtt 11-kor vettem fel. kb. este 11-kor éreztem, hogy izzad alatta. Levettem nedves törlőkendővel megtöröltem a mellemet, a melltartót hideg vízzel egy kicsit leöblítettem, megtöröltem és visszaraktam. Nem lett a ruhának semmi baja, hülyeség, hogy izzadságos lesz.

Vedd fel nyugodtan!

18/L

2012. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A netről rendelnék olyan UN-Bra nevezetűt. Az jó? Az Intimissimiben is van, de ott 7500, a neten csak 3000. Megvehetem az olcsóbbat?

2012. júl. 15. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1500-ért vettem egy kínaiban, de a vaterán is van ilyen áron.
2012. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!