Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercinggel való...

Köldök piercinggel való tapasztalatok? Mennyire fájt a szúrás, meddig fájt vagy gennyezett utána, hány napig nem érhette egyeltalán víz, illetve tesizni mennyi ideig nem lehet utána?

Figyelt kérdés
(decemberben csináltathatom meg..:/:))

2012. júl. 15. 16:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem érzéstelenítő nélkül csinálták 4 hete..a fogó fájt egy kicsit amivel megfogta a bőrt..túlélhető, gyorsan kész van :) egyszer gennyezett a napokban amikor kicsit megnyomtam, nem fáj utána már csak érzékeny!vigyázni kell rá. pl én 1hétig nem aludtam hason. Első héten tusolás közbe figyeltem rá hogy alig érje víz, most már éri víz csak tusfürdő nem.. ne hallgass a sok elrettentő kommentre itt a gyak kérdéseken , ha figyelsz rá és veszel fertőtlenítő sprayt+ tetrant és bekened sokszor egy nap SEMMI baj nem lesz !! :)
2012. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii:)
2012. júl. 17. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2011.december 8-án csináltattam.És 1 hónapig volt begyulladva,akkor nagyon fájt,de most már semmi baja nincs:) Egyébként nekem szúrásnál érzéstelenítették,jéggel.Tehát alig éreztem a szúrást. Azt hiszem 10 nap után már érte víz,előtte fogtam egy poharat,és a köldökömhöz tartottam.Viszont a legrosszabb az volt,hogy a gyógyulási idő alatt nem lehet hason aludni.Pedig én úgy szeretek a legjobban.:D 2 hét után tudtam hason aludni,előtte nagyon keveset csak.:\
2012. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!