Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nimfák hogy néznek ki? Vörös...

Nimfák hogy néznek ki? Vörös hosszú haj, zöld ruhák, vagy hogyan? Képeket leírásokat lécci.

Figyelt kérdés
Ötleteket kérnék, hogy nézzek úgy ki mint egy nimfa. Mindig hosszú a hajuk? És csak vörös? Olyan hajat hol lehet csináltatni? Vagy milyen a sminkjük, stb..? Köszi.
2009. júl. 14. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Wikipédia szerint a nimfákat általában lenge ruhában,virágkoszorúval a fejükön ábrázolják.


[link]

2009. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a nimfáknak hosszú a hajúk, nem feltétlenül vörös, de lágyan hullámos, magasak és karcsúak, olyan "légiesek", hosszú lenge ruhákat hordanak, és feltűnő, átható a tekintetük, amire te ügyes sminkkel rásegíthetsz sztem:)
2009. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

waterhousenak vannak szép nimfás, sellős, tündéres képei.

egyébként a nimfák erdei lények, szóval nincs sminkjük..a hajuk hosszú és hullámos, szerintem mindegy, milyen színű, az alkatuk pedig karcsú, és igen, a lenge ruhák (ha egyáltalán van rajtuk) a jellemzőek, meg a virágok.

2009. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!