Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-14 évesen egy lánynak...

13-14 évesen egy lánynak inkább ékszert vagy sminket kéne vennie? Vagy mindkettőt?

Figyelt kérdés

smink:


szemhéjpúder

szájfény

szemceruza

szem tus

szemhéjpúder paletta

szempillaspirál


ékszer


nyaklánc

karkötő

fülbevaló nem lógós


2012. júl. 19. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Smink szerintem elég sok.

Én 14 vagyok, ilyen egy átlagos nap:

Smink:

alapozó

púder

szemceruza (csak felül)

szempillaspirál

(jelentősebb eseményre pl. kiállításmegnyitó... meg nem használok szemcerkát, hanem valami élénk rúzst rakok)


Ékszer:

fülbevalók (bal fülben 2, jobban 1)

orrpiercing (vékony, kicsi karika)

2012. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
inkább ékszert, az elég.
2012. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Értékesebb ékszerrel csak célponttá vállna.
2012. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13-14 évesen gratulálok, ha enyi mindent kensz az arcodra. SZép tág pórusaid lesznek nagykorodra, gyönyörű pattanásos börrel tinézserkorodra, ha hajlamos leszel rá. Elég lenne csak egy kis spirál és kész. Semmi több. Hamarabb fog ráncosodni a bőröd és rondán fogsz kinézni. Nem is tudjátok hogyan kell sminkelni.Annyi alapozót nyomtok magatokra, hogy 3 embernek elég lenne egy napra. Maradj az ékszereknél, ha nem akarsz bohóc lenni. :)
2012. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

sminkből max egy korrektort,ékszerből meg fülbevaló,esetleg kb 2-2 karkötő,nyaklánc8de nem muszáj)


egyébként én 15 vagyok és nem szoktam se sminkelni(csak alkalmakkor),se tele aggatni magam(általában van rajtam egy karkötő amit nagyon szeretek,meg egy ezüst lánc szép emlékek miatt,nagyon ritkán gyűrű) és divatosan öltözködöm...

2012. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"orrpiercing (vékony, kicsi karika)"


Mekkora p*csa vagy 14 évesen.

2012. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a sminket, tapasztalatból írom, 18 éves koromra olyan ótvar, ocsmány lett a bőröm, hogy lehetetlen vele bármit is kezdeni. :( 13 évesen sminkeltem én is magam, kb pont ugyan így(tust nem használtam, viszont alapozót, púdert igen). Ha rám hallgatsz abbahagyod, finomítod. Nagyon csúnya bőröd lesz.
2012. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez elég sok smink, de az elsőnek is minek 14 évesen alapozó?

Elég ennyi idősen bőven a szájfény-szempillaspirál-szemceruza hármas, ha pattanásos vagy, arra meg korrektor.

2012. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6. -- első vagyok, miért is p.csás?? Jobb, mint a köldökpiercing.
2012. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem jobb.. -_-
2012. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!