Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vörösre szeretném festeni a...

Vörösre szeretném festeni a hajam, bevállalhatom otthon?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van, és sötétvörösre szeretnék váltani, de olvastam neten, hogy sokaknak félresikerül az otthoni festés és teljesen más színt kaptak, mint vártak volna. Menjek el fodrászhoz, hogy biztos legyen(istenem, de drága), vagy sikerülni fog egyedül is?
2012. júl. 22. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd meg az áhított festéket és próbáld ki egy olyan részen ahol nem annyira látványos. ha olyan lesz mint szeretnéd, akkor legközelebb fesd be az egészet, de kérj meg valakit.
2012. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha festett sötétbarna vagy, akkor vegyél valami intenzívebb festéket és sötétvörösre fogja befogni, ha az eredeti hajszíned van akkor vegyél sötétet. Sok sikert! :)
2012. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:DD
2012. júl. 22. 10:31
 4/4 Sunshinegirl77 válasza:

Én vörös vagyok, otthon festettem mindig eddig, saját magamnak. (eredeti nekem is sötétbarna)

Sosem sikerült félre, a használati utasításban leírtakat meg be kell tartani,ennyi :)

2012. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!