Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing csinálás otthon?

Piercing csinálás otthon?

Figyelt kérdés
a fülemet eddig mindig én szúrtam át sima tűvel most ajak piercinget szeretnék, lehetséges h otthon magamnak megcsináljam annélkül hogy elfertöződne stb? hogyan?

2012. júl. 16. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ajánlatos :S
2012. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nos, én is otthon csináltam magamnak.

veszel hozzá tűt, (ált. 1,6-1,2 tűk jók), lefertőtleníted a kívánt felületet és átszúrod, ennyi.

lehetőleg branül tűt vegyél, mert annak van egy műanyag tokja ami a szúrás közben a tűvel együtt áthalad a bőrön.

kihúzod belőle a tűt, az benne marad a furatban. ha kell levágsz belőle, hogy jobban hozzáférj, majd belső részébe belerakod a piercing szárát, óvatosan kihúzod a műanyagot és benne lesz így az ékszer. majd rátekered a szárra a véget és ennyi.

gyógyulás: 4-6 hétig. 2 hétig gennyes váladékozhat, de el fog múlni. minden nap többször lekezeled mozgatod és nem lesz gond.

2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is itthon csináltam mind3 ajakpiercingemet, (meg a 13 fülbevalómat :D) semmi gond nem volt vele. Én sima, gyógyszertárban 7Ft-ért vásárolt 1.2-es tűvel szúrtam, 1.2-es méretű piercinget tettem bele, egyenes szárút. Ha odafigyelsz a steril körülményekre, és a fertőtlenítésre, és az utókezelésekre, nem lesz semmi gond, és megspórolsz 5-6 ezret :)
2012. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!