Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Titeket zavar...

Fiúk, lányok! Titeket zavar ha nagy a mellbibmó körüli rész?

Figyelt kérdés
Fiúknak úgy értem hogy a lányokon nem zavar ha nagyobb? Lányoknak meg, hogy magukon (máraki).
2012. jan. 10. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, és engem kicsit zavar, de sztem a fiúkat nem nagyon érdekli, csak mell legyen... :)
2012. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Darkkingdom ***** válasza:

Egyáltalán nem zavaró,nekem is volt olyan barátnőm akinek nagy volt (6cm átmérőjű kert legalább) de számomra észrevehetetlen volt olyanértelemben hogy zavarjon!Akit zavar az ilyen,olyan esetben ne te érezd magad kellemetlenül hanem nézzen magába akit zavar hog yő tökéletes-e!Mert egyáltalán nem ciki és nem szégyen és nem zavaró!Ettól még lehetsz izgató,csinos,szép ...pucéran is..

Nem rosszból írtam semmit

2012. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is eléég nagy :S engem zavar
2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen,és szerintem nagyon csúnya.Mindenképp megszeretném műttetni a mellem,és akkor ezt is megcsináltatom egyúttal.Remélem a pasikat nem zavarja.Én csak teljes sötétben vagyok emiatt hajlandó meztelenkedni!

Egyébként próbáld meg elfogadni.Ha egy pasi emiatt megszól,vagy nem tetszik neki az egy férfi nemi szerv.

2012. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
én fiú vagyok, és kifejezetten nem szeretem a nagy parízert
2012. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem nem zavar.

30/F

2012. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem szeretem a nagy filtert
2012. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Darkkingdom ***** válasza:
Ne haragudjatok már az egy dolog hogy nem szeretitek ezzel nincs baj..de szegényt így is zavarja nem kell még Filternek meg Parízernek nevezni...egymás közt vagy magatokben de nem kell csúfolódni!De ez az én véleményem!
2012. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, neked külön Darkkingdom.

L

2012. jan. 11. 19:14
 10/10 Darkkingdom ***** válasza:
:) köszönöm!Én teljesen melletted vagyok :)és ne zavarjon biztos nagyon szép vagy és amit kérdeztél nem változtat semmit!
2012. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!