Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Nektek mi segített?
2012. júl. 22. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ragaszd le az ujjaidat valamivel pl sebtapasz és akkor előbb utóbb le szoksz róla. 19F
2012. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy mindig legyen nálad egy fél citrom hidd el nem fogod rágni :D
2012. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát okéé! :)
2012. júl. 22. 21:30
 4/10 A kérdező kommentje:
első válasz adó, csak attól félek, akkor nőni fog a körmöm?
2012. júl. 22. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
mind a kettőt én írtam. szerintem nőni fog attól függetlenül hogy le van ragasztva.vagy esetleg valami pótcselekvés? szotyi? csak attól meg pattanásos leszel! 19/F
2012. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy dolog segített. Ha sokat voltam otthon,egyszerűen összekoszoltam a körmömet (konkrétan beledugtam az ujjaimat virágföldbe),így nem volt gusztusom lerágni,és amikor már szépen megnőtt,már sajnáltam lerágni. Társaságban persze nem jó,mert igénytelen,de szerintem legalább annyira az a körömrágás is. Mivel én leginkább otthon csináltam,így könnyen leszoktam róla. Keserű lakk, leragasztás nekem nem, vált be.

23/l

2012. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem a leragasztás beválna, csak attól félek, hogy nem fog alatta nőni! köszi mindenkinek! mondjuk ezek a hülyesége vanittho n kutya és csirkeszar is mástnem akkor marad az! de nagyon undi szerintem is és egyszerűen nem tudok leszokni, de nagyon idegesít! ja igen és még az tűntfel, hogy amikor egy ilyen izgulós filmet nézek akor kezdem el nagyon rágni!
2012. júl. 22. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már kiskorom óta körömrágós vagyok, semmivel nem tudok leszokni róla.

Vettünk ilyen büdös, csípős löttyöt. Bekentük vele a körmeimet. Bármilyen rossz íze volt, akkor is lerágtam.

Én már valahogy beletörődtem :(

Szerintem akkor is lerágnám, ha kakiba lenne dugva :S:S

2012. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én kerek 10 évig rágtam folyamatosan a körmöm. Lett egy barátom, leszoktam miatta, hogy ne nézzen igénytelennek. 1 évig nem is rágtam, szép nagyok voltak, de egyszer levágtam teljesen és nem tudtam újra megnöveszteni,visszaszoktam. Aztán most megint nem rágom kb 1 hónapja, de rettegek levágni, nehogy visszaszokjak, ezért inkább csak reszelem a végét.

Nekem sem segített semmi soha, kenték erős lakkal, dörgölték kutya s*ggéhez, de nem segített semmi, csak az akkori barátom.

Próbálj meg felülkerekedni az ingeren, foglald el magad, ne koncentrálj a körmödre és menni fog. Valamint, ha egy kicsit már megnőtt, reszeld le szép egyenesre és kend ki valami szép körömlakkal, meglátod, sajnálni fogod majd lerágni. :)

2012. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem igazítsd meg reszelővel a körmeidet és fesd ki valamilyen élénk színűre. Innentől minden héten, vagy 5-6 naponta manikűrözz és fesd is ki a körmeidet. 1-2 hét múlva, amikor már hosszú lesz, nem lesz kedved "tönkretenni".

Én is gyerekkoromtól kezdve rágtam a körmeim, ez a módszer segített. Néha még vissza-vissza esek, de ha rendszeresen ápolom, kifestem, akkor már nem rágom.

2012. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!