Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. júl. 23. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy magamutogató, pózolós csaj, aki még sminkelni se tud túl jól.
2012. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szép *-*
2012. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nemtud sminkelni? mert neked első csak az számít jó sminknek ha valakin 2kg vakolat van, vagy mi? nemértem, hogy mi a bajod a szempillaspiráljával, főleg az utolsó képnél a szemhéjtussal szerintem nagyon szépen kihúzta a szemét. szerintem a haja nagyon szép lenne ha nem lennének benne szőke tincsek. amúgy nem valami hűdehúha de azért szép.
2012. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. júl. 23. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tucat, semmi egyénisége nincs. Az utolsó képen néz ki a legjobban.
2012. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az elsö képeken a szempillája nagyon gáz, olyan mint a lencsi baba és nagyon természet ellenes... Amugy helyes arca van.
2012. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hogy egy ribanc?
2012. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyénisége, az igaz. Én az olyan embereket szeretem akikről sugárzik valami, amitől más mint a többi ember. Rajta nincs semmi, átlagos, és nem szimpatikus, látszik, hogy meg akar felelni. Nincs kisugárzása. Amúgy szép arca van, de máshogy is kiemelhetné. Sajnálom, nekem nem nyerte el a tetszésem.
2012. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép. Az első képen a szeme tetszik különösen, a kendőt viszont elfelejteném a helyében. Úgy tűnik mintha nem lenne nyaka. Az utolsó képen a tusvonal nagyon szép lett, valamint a haja is.
2012. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 a sok 0 egyediséggel rendelkező, sminkelni nem tudó, pózoló lányból
2012. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!