Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gond ez a fiúknál?...

Nagyon nagy gond ez a fiúknál? Lányok, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Túlzottan soványnak látom magam. 60-65 kiló között ingadozok az utóbbi időben, egyszerűen nem tudok hízni, genetikailag az egész családunkban a fiatalok nagyon soványak. Emellé a testtömeg mellé még nagyon magas is vagyok, 188 cm, és van egy sejtésem, hogy még nőni fogok (apum 198 cm, bátyám 190). Sajnos visszaestem egy picit, régebben egész jó alakom volt, most télen ezt a lehetőség hiányában elrontottam (akit érdekel, olvassa el az első hozzászólást, abban részletezem, miért).


Sokan azt mondják, hogy jobb, mintha kövér lennék. Ez igaz. És azt mondják, nézzem az előnyöket, úgy, mint a kockás has és a vékony lábak. A volt barátnőm szerint nagyon is jól áll nekem ez a soványság, főleg azért, mert nem markáns az arcom, hanem inkább kisfiús. Ezt mondjuk a stílusommal kompenzálom, és nem vagyok kisfiús jellem. Nagyon nagy gáz az, ha egy fiú ennyire sovány? Vannak izmaim, szóval nem a csont-és-bőr típus vagyok.

16/F


2012. jan. 29. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem ősszel, október környékén kondizni (van lehetőségem ismerőshöz járni, az utcában, van egy komplett berendezett kondiszobájuk, mindennel, ami csak kell), látszódott is a fejlődés, 67 kiló lettem kb. egy hónap alatt, és az alakomon is meg lehetett látni, főleg a mell- és hasizmomon. Megvolt a heti 4-5 edzés minden héten, külön kidolgozva az edzésterv, az étrend, és minden remek volt. Azonban jöttek a mínuszok, és ez a kondiszoba nincs fűtve, ezért csak eléggé beöltözve tudtam lejárni. Végül, a mostani hidegekben lehetetlen kijárnom, nem is megy senki már. Várjam meg, míg jobb idő lesz?
2012. jan. 29. 17:20
 2/6 anonim válasza:

Pont ilyen fiút akarok ;D

15/L, 154 cm 40 kg

2012. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gáz. nem kell minden fiúnak ugyanúgy kinéznie. :)
2012. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak néha nagyon gáznak érzem magam ha mondjuk azt mondják hogy miért fogyókúrázok... ezzel utalva arra hogy nagyon sovány vagyok :/
2012. jan. 29. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
ne törődj velük. ez alkati kérdés, nem csettintésre történik a változás. a pozitív reakciókat és az építő jellegű kritikákat hallgasd meg, a többit engedd el a füled mellett.
2012. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nekem ez kifejezetten tetszik, sokan furának tartják, de tényleg :) szóval ha engem kérdezel, oké, mások nem tudom mit mondanak...17/L
2012. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!