Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Hülyén néz ki...

Fiúk, lányok! Hülyén néz ki szerintetek a fufru?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok.. kinézetem: barna haj kék szem, szeplők, és szemüveges tv-hez..ha felveszem ugy nézek ki mint egy titkárnő. Szóval a fufru szép vagy csúnya..??

2012. júl. 24. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Van akinek nagyon jól áll.

Természetesen nem egy életen keresztül kell ugyanazt a frizurát viselni.

2012. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
0%
Szerintem lovas, személy szerint nekem nem jön be.
2012. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok féle frufru van... van amelyik szép, van amelyik unalmas, csúnya, van akinek egyik jól áll másik nem... van akinek egyik sem.
2012. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. júl. 24. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Van akinek kifejezetten jól áll, van akinek meg egyáltalán nem.

Ez nyilván attól is függ, milyen arca van az illetőnek, meg attól is, hogy milyen frufruja van.

Az oldalfrufru szerintem több embernek áll jól, mint pl. egy egyenes, tömött frufru.

taaz.com <--- ezen az oldalon feltölthetsz magadról képet, és kipróbálhatsz frizurákat, van mindenféle, és akkor el tudod dönteni, jól áll-e.

2012. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyénfüggő
2012. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ennek kb annyi értelme van, mint hogy szép-e, ha valaki szőke, kék szeme van, piros pólót hord.

Lehet, hogy neked épp szarul áll. Lehet, hogy baromi jól állna, ha más fazonú frufrud lenne. Másnak meg pont ez a legjobb.

Kép nélkül látatlanban nem tudom. :D Ha titkárnősen nézel ki szemcsiben, az általában nagyrészt a keret hibája szokott lenni amúgy. :D Volt, amivel én is úgy néztem ki kicsit. :D

2012. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szép a frufu amúgy mi az?
2012. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!