Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefotózom magam, egyszer "lányok kedvence" fejem van, máskor meg olyan hülyén nézek ki hogy az már fáj, miért lehet?

Figyelt kérdés

vakuval csinálok néha képet magamról és ha rossz a kép akkor sz.r kedvem lesz :D:D


aztán addig fotózom magam amíg nem vagyok elégedett..


csak azt nem értem hoygt akkor melyik az igazi arcom, és mivan azzal akinek bejövök külsőre, az vajon melyik fejembe szeret bele?


én nekem ha tetszik valaki akkor lehet akármilyen beteg ,álmos feje akkor is szívesen nézek rá, de magamra...

18f


2011. okt. 24. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

a fotó nem adja vissza az igazi arcodat sosem..:(

sajnos.

2011. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell ilyen is meg olyan is..és akkor mind2 arcod látni fogját..aztán majd megkérdezheted,hogy melyikbe szerettek bele..://
2011. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldtem egy privátot, remélem elolvasod. Köszi:)
2011. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez nagyon kedves tőled utolsó:D

de ebbe inkább nem szeretnék belemenni:)

2011. okt. 25. 00:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendben:)
2011. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!