Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen iskolába való táskákat...

Milyen iskolába való táskákat ajánlotok? 16L

Figyelt kérdés

Idén muszáj új táskát vennem, de nem igazán szeretném sem a klasszikus hátitáskát, sem az oldaltáskát.

(Pl. ilyeneket NEM: [link]

[link]

Mit javasoltok, ami azért megfelelő lenne suliba, minden szükséges belefér, nem szakad el könnyen, és mégis nőies?



2012. júl. 24. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, a második link nem jó. [link] szóval ilyesmit nem szeretnék. tippek? :S :)
2012. júl. 24. 10:29
 2/7 anonim ***** válasza:

ilyesmi?

[link]


[link]

2012. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát igen, az irány az jó. színeseket nem szeretnék szerintem :D inkább valami natúrat, barnás vagy fekete.. de nagyjából azt hiszem ilyesmire gondoltam, köszi :)

még jöhetnek, ha tudtok :)

2012. júl. 24. 10:49
 4/7 A kérdező kommentje:
esetleg kicsit nagyobbak..
2012. júl. 24. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A kézi meg oldaltáskákkal az a gond hogy a kezed/vállad leszakad mire iskolába érsz, már két nagyobb könyv sem könnyű, de ha többet kell vinni, hát kínszenvedés... én mindenképp csak hátitáskát ajánlanék. Abból is vannak nőies stílusúak, esetleg bőr vagy lakkozott, ami csattal záródik, nem a cipzáras unalmas fajta.
2012. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Basszus mi hiába linkeünk elmész egy sportboltba és veszel olyan ami neked tetszik! Amúgy meg hátizsákot vegyél mert nem fog leszakadni a kezed,nem lesz gerincferdülésed se.
2012. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem tudom h vettél-e már azóta valamit én ezt ajánlom nekem ez van csak barnában, igen az vele a baj h kb ha háromnegyed óráig cipeled fáj a vállad de én rosszabbra számítottam... én nagyon szeretem megvan már egy ideje és semmi baja nem szakadt le, és jo nagy sok minden belefér

[link]

2012. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!