Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen ''kecskés, , alakú...

Kaarooliinaa kérdése:

15 évesen ''kecskés, , alakú kicsi mellem van fogytam 9 kg de azelőtt sem volt túl formás és aránytalan a testemmel mit tegyek?

Figyelt kérdés
olvastam hogy ilyen korban eléri a végleges formáját és felnőtt korban olyan lesz amilyen mos csak max nagyobb és aránytalan is a testemmel 80/Ab mellem van utálom magam megvert a sors :(
2012. júl. 25. 01:37
 1/5 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Termeszetesmellnoveles.blogspot.com
2012. júl. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi az, hogy kecskés?
2012. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dorka970614 ***** válasza:

Én is 15 éves vagyok, és sok hasonló korű barátomnak is ez a problémájuk. Szerencsére nekem 70/B-s mellem van, de a formájával nem vagyok én sem megelégedve. Ajánlom, hogy te is hordj push-up-os vagy vastag szivacsos melltartókat, és akkor ruhában legalább szép. Egyébként megkérdezhetem, hogy hogy fogytál 9kg-ot?? Mert szerintem ez sem tett jót, bár írtad, hogy előtte is ilyen volt a formája, de ugye azzal tisztában vagy, hogy ezzel a korodban tönkre lehet vágni a fejlődést/növekedést?!! Persze fontos az egészséges étrend és a sport, de véletlenül se koplalj, mert akkor még amennyit nőne se fog. Később, ha elkezdessz fogamzásgátlót szedni attól is fog váltzoni a formája, mert van olyan hormontartalmú ami direkt erre is jó. Amúgy 20 éves korig elvileg még nőhet, szóval ne add fel! Az a legfontosabb, hogy elfogadd magadat, és boldog legyél így is..!:))

15/L

2012. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem ezt a kecskés dolgot, de ne aggódj, 15 évesen még bőven formásodni fog! És valószínűleg még nőni is...
2012. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen a "kecskés" alakú mell?
2012. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!