Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átcserélhetem? Hozzáértők...

Csöpszli kérdése:

Átcserélhetem? Hozzáértők válaszát várom!

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton, azaz július 21-én szúrta át barátnőm a köldökömet. Egy nagyon szép, virágos piercing került bele, csakhogy rövid lett a szára. Illetve tudom benne mozgatni, de a virág 2 szirma pont a bőrömbe épül bele kb, így nagyon bántja azt a részt, és szerintem már nem is a piercing helye fáj, hanem az a 2 seb ott.. Az a kérdésem, hogy át tudom e már cserélni másik piercingre, vagy túl korai lenne? Attól félek, ahogy kivenném a másikat, rögtön össze is húzódna a seb, vagy, hogy nem sikerülne áthúzni a szárát, ugyanis ez még talán rövidebb is, mint a másik. Bár ezen csak egy nagyobb golyó van, amiről egy dísz lóg le, így az tuti nem bántaná a hasam. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2012. júl. 26. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
az összehúzódáshoz azért kell némi idő. úgyhogy, hacsak nem tervezted a procedúrát pár naposra, akkor nyugodtan kicseréheted. sőt! ha sebet okoz, akkor cseréld is ki! bár, nem lehet, hogy még be van egy kicsit dagadva, ezért érzed szorosnak? a piercingek szárát általában hosszabbra szokták hagyni. de ha végképp nem mersz bajlódni vele, biztosabb, ha elmész egy piercingeshez, aki kiceréli neked.
2012. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :) hát, nincsen bedagadva, sőt még csak nem is piros, tehát szerintem tök korrekten lett átszúrva, és nem is fájlalom. nagyon sokat kenegetem, neogranormonnal és betadinnal. a betadin kicsit csípi, de az szerintem normális.

az ötlet pedig tetszik, szerintem elmegyek egy hozzá értő személykéhez, hogy cserélje ki nekem :)

2012. júl. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!