Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, nektek mekkora...

Fiúk, lányok, nektek mekkora érték a szépség, jó megjelenés?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a genetikai adottságokra gondolok, hanem a jó ízlésre, igényességre, stílusérzékre, a jó megjelenésre való törekvésre.Arra, hogy valakiben a természeténél fogva benne van, hogy a külsejéből is a legtöbbet akarja kihozni.


Nekem ez nagyon fontos.Nyilván nem ez a legfontosabb és nem is csak ezt nézem, de én úgy vagyok vele, hogy ha valaki a szellemére, lelkére igényes, akkor a külsejével is legyen az, fejezze ki a külsőségekkel is a belső szépséget.


20/L



2012. júl. 28. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ez olyan hogy én magamból a legjobbat akarom kihozni, ha már akár a hajam nem úgy áll ahogy akarom akkor rosszul érzem magam. Igazából nem az a lényeg hogy mások szépnek lássanak, mert fura stílusom van ami nem mindenkinek tetszik, de én magamnak próbálok tetszeni.

Ugyanakkor mások külseje nem igazán érdekel, legyenek ápoltak és ennyi nekem épp elég.

2012. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az ápoltság nagyon fontos. én is úgy vagyok, ahogy az első válaszoló. ha a hajam nem úgy áll, ahogy akarom, akkor rondának és ápolatlannak érzem magamat. vagy ha csak egy apró kopás van a körömlakkomon.
2012. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!