Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A smink az miindig látszik?...

A smink az miindig látszik? Honnan látható ha valaki sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Férfiként elég távol áll tőlem a téma. De amikor női ismerőseim kibeszélnek valaki csajt, akkor mondom, hogy neki elég szép az arca.

És akkor jön a "ahha, és látod hány kiló smin van mindennap az arcán? Meg láttad te már smink nélkül?"

És nekem fogalmam sincs hogy mit kell nézni, hogy kell nézni hogy lássam ki az aki sminkeli magát vagy nem...


Ha éln a sminkre gondolok ez ugrik be nagyjából:

[link]


De ezeken a lányokon semmi ilyen nem látszik. Tökre olyan a bőrük színe, meg az ajkuk, mint bárki másnak... Olyan a bőrük színe mint nekem(najó erős túlzással írom ezt, de tényleg és rajtam sose volt/sosincs smink... :)"


Szóval honnan lehet azt látni hogy valaki sminkelve szép, vagy természetes arcát látom-e? Lehet ezt észrevenni olyannak mint én?



2012. jún. 25. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a jó smink épp attól jó, hogy láthatatlan. Ha tetszik az összhatás, felesleges azt figyelni, hogy sminkelt-e vagy nem. A lányok meg azért mondják ezt, mert kicsit talán irigykednek. Szerintem észre fogod venni, ha tényleg "vakolat" van a lányon.
2012. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy hogy sminkelt-e vagy sem. Aki szép,az szép. Mindenki szebb kisminkelve.

Legközelebb kérdezz rá annál a lánynál, aki ilyet mond, hogy mit ért többkilós smink alatt.

2012. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább irigységből mondják azt az ismerőseid. Ha valaki nagyon erősen sminkeli magát, az észrevehető, ha ért a sminkhez, ha nem. Például nagyon maszkszerű, látszik, ha nem dolgozta el rendesen, vagy mondjuk a dekoltázsához/nyakához képest más színű az arca, vagy a hajtövénél jól satírozta el a púdert/alapozót.
2012. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!