Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Lányok nektek bejönnek a fogszabályzós fiúk?

Figyelt kérdés

Nemrég rakták fel a fogszabályzómat, és nem tudom hogy emiatt mennyire kéne zavarban lennem a lányok előtt. Nekem porcelánból készült van, ami ugye sokkal kevésbé látszódik mint a fémből készült, hiszen nagyjából egyezik a fog színével. Mi a véleményetek? Merjek bátran mosolyogni?


17/f



2012. júl. 29. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs vele:) ne szégyeld és nyugodtan mosolyogj :D


17/l

2012. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az nagyon fontos, hogy egy srác ne feszengjen és úgy gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Úgyhogy bátran mosolyogj, nevess, annál szimpatikusabb leszel. Szerintem még egy fém fogszabályzó sem rossz, nem hogy még egy porcelán... :-)
2012. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fémes nagyon gáz, de a porcelános ami fehér az valamiért még tetszik is :D furcsa...a nagyon meg a színeset nem szeretem vagyis nem tetszik, de a fehér na az szép
2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos és bátran mosolyogj:)
2012. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg srácnak van a környezetemben fogszabályzója, és nagyon aranyosan áll nekik.


Egyáltalán nem gáz, sőt. Ma már szinte divatos. Nekem ráadásul nagyon bejön.


Nyugodtan mosolyogj, nem lesz semmi baj!


x éves lány.

2012. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annak kifejezetten örülök, hogy sokaknak még tetszik is, és nem csak szimplán nem zavarja őket :) Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2012. júl. 30. 14:20
 7/9 anonim válasza:
nekem is van fogszabályzóm és a lányokat egyáltalán nem zavarta, sőt valakinek még tetszik is :D
2012. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem nagyon bejönnek a fogszabályzós fiúk *o*
2014. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na egy év után le is vették :D
2014. febr. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!