Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Lehet ezen...

Hogy lehet ez? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó-e a téma, de mindenkép szeretném feltenni ezt a kérdést. Szóval az van, hogy 14 éves vagyok, és az alakom olyan, mint egy kisbabáé. Tehát lapos a mellem, teljesen, kb úgy egy cm-re "jön csak ki". Elég sovány vagyok, gondolom, ezért nem fejlődött még ki, de az a baj, hogy ha próbálok hízni kicsit, hogy egészségesen gömbölyű legyek, minden a hasamra megy, és megint csak babaalakom lesz. Nem lehet ezen változtatni? Szóval hogy legalább a zsír a mellemre menjen, vagy valami. Kérlek, ne írjatok bunkó válaszokat, mert engem nagyon zavar az alakom, nemsokára 15 éves leszek, és nagyon aránytalan így az alakom. A koromhoz képest is, meg úgy egyébként is, hogy gömbölyödik a hasam, és lapos a mellem.

Kérlek segítenétek?

Megköszönném a tanácsokat, vagy bármit.



2012. júl. 30. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert még gyerek vagy. Majd idővel nőiesedsz.
2012. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
van aki késöbb kezd el fejlödni, hidd el nem marad igy. Menstruálsz már? Azt hogy hova hízol sajna nem Te döntöd el. genetika.
2012. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, elvileg még van időm fejlődni, de senki más korombelinek nincs ilyen alakja. Valamennyire már mindenki elkezdett fejlődni, csak én nem. Ez az, ami aggaszt. Egyébként nem menstruálok még. Köszönöm az eddigi válaszokat. És nincs semmilyen praktika? Hogy kicsit siettessem a fejlődést? Vagy valami edzés, hogy a zsír oda menjen? :-/
2012. júl. 30. 10:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de 28 évesen ugyanezt mondhatom el magamról! Kis mellek, gömbölyű has, és olyan gyerekes kérdőjel alkatom maradt!:) Egyébként vékony vagyok.
2012. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a test komoly változásokon meg keresztül az elsö menstruáció után. Akkor kezd igazán felnőni, nőiesedni egy lány. szoval még van remény.
2012. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

harmadik: ó, hát remélem, hogy azért nem ez lesz velem. mindig azt mondják, hogy biztos majd fejlődöm, de én meg minidg azt kérdezem: "mi van ha nem?" sokszor látok olyan felnőttet, akinek olyan az alakja, mint nekem.

negyedik: köszönöm, ez biztató, remélem akkor, h mihamarabb megjön:)

köszönöm mindenkinek a választ!

2012. júl. 30. 10:31
 7/15 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj majd idővel kifejlődik a melled és az alakod biztos nem fog így maradni! Ne ilyedj meg!! előbbutóbb azon veszed észre hogy elkezd nőni!De addig is vigyázz magadra!
2012. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. júl. 30. 10:47
 9/15 anonim ***** válasza:
A mi van, ha nemen ne gondolkozz, olyan ugyanis nincs. 15 éves kora után még mindenki fejlődik, nem maradsz ki belőle te sem. Az, hogy "mindenki fejletteb", simán nem igaz, csak te őket figyeled. A hízást meg nem tudom, hogyan próbáltad, de ahogy fogyni sem, hízni sem lehet 1 hét alatt. Azaz lehet, tényleg csinál jó nagy hasat, ha telezabálod magad mindennel. Heti 1 kiló az kb. jó. És jut abból a melledre is. Van az a mondás, hogy a nők a fenekükre híznak, és a mellükből fogynak. Na ez nem igaz, de majdnem. :) A mi van ha nemre visszatérve: Ha nem is lesznek 75D-s melleid, nagyon jó csajok tudnak lenni a kismellűek is. Pl. táncolsz, vagy röpizel, vagy valami, és olyan feneked lesz tőle, amit a világ legjobb melle sem ér utol! :) Bárhol olvass bele, azt arják a pasik (én is az vagyok) hogy a mell jelentősége nem olyan nagy, mint azt Ti hiszitek! Persze, hogy megnézek egy orbitális nagy mellet az utcán, pláne ha szép is. Valszeg te se fujjogsz egy szép nagy ...khm... láttán, de gondolom, abban, hogy pl. megszeretsz-e valakit, nagyon kis szerepet játszik ez.
2012. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi, utolsó, persze, nekem nem kellenek bazi nagy mellek, csak azért valamennyi, hogy legyen egy alakom, amire tudok ruhákat venni, és ne az legyen, hogy minden szép ruha nagy rám. :/ köszönöm a biztató szavakat:)
2012. júl. 30. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!