Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Lehet ezen...

Hogy lehet ez? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó-e a téma, de mindenkép szeretném feltenni ezt a kérdést. Szóval az van, hogy 14 éves vagyok, és az alakom olyan, mint egy kisbabáé. Tehát lapos a mellem, teljesen, kb úgy egy cm-re "jön csak ki". Elég sovány vagyok, gondolom, ezért nem fejlődött még ki, de az a baj, hogy ha próbálok hízni kicsit, hogy egészségesen gömbölyű legyek, minden a hasamra megy, és megint csak babaalakom lesz. Nem lehet ezen változtatni? Szóval hogy legalább a zsír a mellemre menjen, vagy valami. Kérlek, ne írjatok bunkó válaszokat, mert engem nagyon zavar az alakom, nemsokára 15 éves leszek, és nagyon aránytalan így az alakom. A koromhoz képest is, meg úgy egyébként is, hogy gömbölyödik a hasam, és lapos a mellem.

Kérlek segítenétek?

Megköszönném a tanácsokat, vagy bármit.



2012. júl. 30. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, a ruha a legkomolyabb érv a nagyon kis mell ellen. Tényleg nehezebb a dolgod, de ha így marad, vagy akár addig, amíg így van, próbáld ki a varratást. Egy jó anyagból potom pénzekért brutál jó ruhákat csinálnak, csak manapság ez nem szokás. A biztatásért meg nincs mit, átérzem, hogy zavar Téged, de kevesebb pasit zavar, mint azt hiszed!
2012. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. júl. 30. 11:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Pár év múlva térjünk rá vissza
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg valakinek pl egyik volt osztálytársamnak ugyanez volt kb. és 16 évesen jött meg neki először azóta van melle :)
2012. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tényleg csak azt lehet mondani, hogy legyél türelmes, és ne azt nézd, hogy más lány már fejlettebb, mert ők attól nem lesznek értékesebbek, és Te sem vagy kevésbé jó és értékes, mert később fejlődsz!
2012. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!