Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet még belölem modell?

Lehet még belölem modell?

Figyelt kérdés

Sokan mondják rám, hogy szép vagyok. Nem vagyok vékony, sőőt van rajtam vagy 15kiló minusz, de ha ezt netán sikerülne leadnom, ugy hogy még a börőmnek sem lesz baja (narancsbör), akkor még lehet belölem modell?? 168centi vagyok. És 15 éves.

Köszönöm


2008. máj. 7. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

15 kiló mínusz??? Talán plusz, ugye???

Mindenkiből lehet modell ha lefogy. Ha vékony modell akarsz lenni akkor kb 55kg-nak kell lenned a magasságodhoz képest, de vannak duci modellek is. Ott a kezdő súly a 80kg.

2008. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefogysz, akkor sem lehetsz modell 168 cm-rel. Min.170-nek kell lenned. De szerintem még fogsz nőni!:)
2008. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Upsz elnézésat tényleg plusz, férreirtam, elnézést megint.
2008. máj. 7. 18:04
 4/9 anonim válasza:
100%
szia én egy 15 és fél éáves lány vok aki modell suliba jár.... de én ugy tudom hogy 175 cm a határ a modellnknél.... de semmi gond mert fotomodell még lehetsz... am... én 180 cm és 60 kg vagyok
2008. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

en most leszek 20, model voltam es vagyok, en is 168 vagyok. Csak szolok h nem abbol lesz model aki nagyon vekony es stb stb..azok mennek a kifutokra, oda keoll 170 cm legyel, es vekonyka..de vannak akik dirket az ilyen csajokat is keresik. Mondjuk azert h modell legyel ne add le a 15 kilodat,.azert add le, h egeszsegesebb legyen a szervezeted.

S utana meg ha egy ugynokseg elfogad, akkor azt jelenti h igenis mehetsz modelnek.

Sokszor nem is a szepseg a legfontosabb, hanem mennyire tudsz komunikalni a fenykepeszekkel stb. Sok sikert!

2008. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2008. máj. 8. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Bakker, a modellek nem tudnak írni??? Az nem fontos hogy értelmesek is legyetek??
2008. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Nem veszítesz vele semmit. Most én is diétázom, csak rajtam több van, mint 15 kg, de hála istennek nem vagyok az a szétfolyós fajta. Ha sikerül lefogynom, lehet, hogy én is bepróbálkozom egy ügynökségnél és csinálok egy portfóliót. Nem veszítenék vele sokat, söt. Csak tapasztalatot szerzek. (bocs az off végért, már a saját gondolataim és érzéseim kerültek előtérbe a Tieid helyett. Lehet, hogy találsz hasznosat a kis önéletrajzomból)
2011. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
először is, írni nem tudsz (szerencsére ez a modelleknél nem akadály), másodszor 15 kiló plusz az narancsbőr nélkül nem megy le.. és 3., 168 centi nem elég magas.. én is annyi vagyok, és csak 48-50 kg, de tudom, hogy nem lehetnék modell ekkora magassággal...
2012. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!