Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen gyönyörű...

Hogyan lehetne ilyen gyönyörű csípőm, ha nekem jelenleg elég keskeny van? Hízzak rá?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 30. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos genetika, persze edzhetsz rá.
2012. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen, hidd el elcserélném :)
2012. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úristen...de jó neked *.*

Miért cserélnéd el???:O

Ha nekem ilyen lenne úgy örülnék neki mint majom a farkának egy szavam se lenne.

2012. júl. 30. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:

tiszta genetika...

és neki szerintem egyáltalán nem gyönyörü...

nekem az tetszik ha a vékony derék,széles kerel csipővel párosul,mert ugy jól érvényesül :)

2012. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jó nőies csípős test az nagyon imádnivaló. A vézna lányok nálam nem játszanak. Azt szeretem amikor van olyan jó markolható kis kerek popsija meg fincsi combok is hozzá. Az a nőies, a túl vékony az olyan még érésben lévő kislány kinézet. A test alakítható. Van akinek nehezebben megy, van akinek könnyebben. Mindenképpen egyél többet. A nők amúgy is fenékre, csípőre híznak leginkább. Csak ne vidd túlzásba, és jobb ha inkább tömegnövelőzől Csak cellulitisz vizilóvá ne válja arra ügyelj.
2012. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én vékony vagyok még is széles és kerek csipőm van...a vékony derékhoz.na meg fenekem is van.... igaz nagyon kicsi de az attól még lehet nőies egy vékony lány ....:D
2012. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, én is elcserélném a sajátomat bármikor egy keskenyebb csípőre:) Pedig nem vagyok dagi, csak ilyen az alap formám hogy keskeny derék, széles csípő. De én speciel utálom. Hiába, szinte senki se elégedett azzal amit a természettől kapott :D
2012. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!